Akbank, 19 Mayıs’ı gençlerle birlikte kutluyor

Akbank, Türkiyenin geleceği olan gençlerin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı bu güne özel hazırlanan reklam filmi ve online yapılacak bir dizi etkinlikle kutluyor.

1936da, hayatında ilk kez kendisine doğum günü sorulduğunda, Doğum günüm 19 Mayıs” diyen Atamızın beyanından yola çıkarak hazırlanan ve ilk kez 17 Mayıs akşamı yayınlanan reklam filminde Akbank, Atatürke verilecek en güzel doğum günü hediyesinin onun gençliğine iyi bakmak olduğuna vurgu yapıyor. Reklam filminde bankanın, Ocak ayında lansmanı yapılan ve binlerce gence yapay zekâdan ileri düzey analitiğe, robotikten tasarım odaklı düşünmeye kadar pek çok alanda yetkinlikler kazandıracak eğitimler sunmayı hedefleyen Akbank Gençlik Akademisiyle, gençlerin her zaman yanında olmayı sürdüreceği de ifade ediliyor.

Online etkinlikler, 18 Mayısta Akbank’ın Youtube kanalında yayınlanacak Gençler için Çağdaş Sanat Buluşması ile başladı. Marcus Graf moderasyonunda Contemporary Istanbul Genç Danışma Kurulundan konuşmacıların da yer alacağı sohbette gençler için çağdaş sanat piyasasından genç koleksiyonerliğe, çağdaş sanat alanında yetenek yönetiminden çağdaş sanatın görünürlüğüne kadar pek çok konuda bilgi paylaşımı yapılacak. Akbank Akademi Müdürü Selda Özçalık’ın, iş hayatında değişen yetkinliklerden bahsedeceği podcast Akbank’ın Apple Podcast, Spotify ve Google Podcast hesaplarından dinlenebilecek.

21 Mayısta ise online etkinlik platformu JoJoda yapılacak Akbank Gençlik Konserinde Dolu Kadehi Ters Tut ve Sedef Sebüktekin sahne alarak gençlere keyifli bir akşam yaşatacak. Konser ücretsiz olarak akbank.jojo.live web adresi üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.