AKare müşteri portföyünü genişletti

Türkiye’nin en geniş istihdam oluşturan ve işveren ile kullanıcıyı aracısız olarak bir araya getiren mobil iş gücü uygulaması BİİS, yeni dönemdeki stratejik medya ilişkileri faaliyetlerini AKare iletişim Yönetimi’ne teslim etti.

2014 yılında kurulan ve danışmanlık verdiği markaların tüm iletişim ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözümler sunan AKare İletişim Yönetimi, kullanıcılarına basit ve kolay görevleri yerine getirerek nakit para
kazanma imkanı tanıyan mobil iş gücü uygulaması BİİS’e, iş birliği kapsamında; stratejik medya ilişkileri yönetimi, itibar yönetimi, lider iletişimi ve kriz iletişimi alanlarında hizmet verecek.

AKare İletişim Yönetimi’nin iş ortakları arasında, otomotivden gayrimenkule, sağlıktan eğitime, spordan endüstriyel markalara uzanan ulusal ve çok uluslu kurum ve kuruluşlar yer alıyor. Ajans kendisini;
stratejik medya ilişkileri, bütünleşik pazarlama iletişimi, uygulamalı içerik üretimi tabanlı dijital pazarlama iletişimi alanlarındaki özgün çalışmaları ile farklılaştırıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.