Ajanslardan 2020 biterken “Noel kartları”

Armadillo

CRM ajansı Armadillo’nun sanal Noel kartı, telefonuna indiren kullanıcıları festival temalı bir resimde altı zencefilli kurabiye karakteri bulmaya davet ediyor. Bulunan her zencefilli kurabiye karakteri için izleyici, School of Life’tan bir terapi seansı, 250 £ değerinde kitap ücreti ve bir yıllık çay veya kahve tedariğini içeren ödüllerin bulunduğu bir yarışmaya katılıyor.

Fearless

Fearless, stresi hafifletmek ve ruh halini iyileştirmek için CBD cin içkisi armağanı ile bu Noel sezonunda biraz rahatlamaya davet ediyor.

Flashmat

İçerik üretme ajansı Flashmat, küçük jestlere odaklanan bir “Sürdürülebilir Noel” Instagram filtresi oluşturmak için Sustainability Champions ile ortaklık kurdu.

Free The Birds

Tasarım ajansı Free The Birds, bu yıl 2020’yi hayatımızdan tamamen silmekle ilgili şakalar yapan kartlar tasarlayan birkaç ajansdan biri.

Given

Given, Noel hediyesi için ikinci el ürünlerden özenle seçilmiş fikirlerinden oluşan bir seçki içeren, sanal “daha iyi yaşam rehberi” oluşturdu.

Good 

Good’un sanal Noel kartı, hayvan barınaklarının ihtiyaçlarını vurgulamak amacıyla, East 17’nin Stay Another Day şarkısının sözlerini canlandıran sevimli kedileri ve köpekleri gösteriyor.

Goodstuff

2020 yılı temsili olarak Goodstuff’ın gerçek doldurma torbasıyla doldurulabilir. Kartta, ajansın Instagram sayfasından erişilebilen sandviçler, peynirler ve bir dizi tarifler bulunuyor.

Isobel

Isobel, ajansın Londra ofisinin Noel kartının Covid’e uygun bir versiyonunu çekmek için tüm çalışanlarından küçük temsili biblolar yarattı.

M&C Saatchi

Bu yılın en çok stoklanan ürününden esinlenen M&C Saatchi’nin Noel kartında ağaç, ren geyiği ve kar tanesi gibi origami şekillerine dönüştürülmüş tuvalet ruloları yer alıyor. Her kart “en iyisini yapan herkese” mesajı ile birlikte geliyor.

Neverland

Neverland, müşterilerine teşekkür etmenin oldukça tuhaf bir yolu olarak gerçek bir yıldız satın aldı. Her müşteriye, yıldızlarını gece gökyüzünde bulmalarını sağlayan resmi belgeler gönderildi.

Joint

Joint, kağıt sanatçısı Samantha Quinn ile birlikte, İngiliz halkının bu yıl sağlık çalışanlarının çabalarını kutlamak için ağaçlarının tepesine koyabilecekleri “NHS melekleri” ni tasarladı.

Quiet Storm

Ajansın “fareler reklam” kartları Thomas Wykes ve Meghan Shuttlewood tarafından oluşturuldu.

Reflect Digital

Lab Group Ajansı Reflect Digital, bir Pogo Stick’ten Playmobil’e kadar çeşitli görünümlerle izleyicileri klasik oyuncak bilgilerini test eden dijital bir varış takvimi oluşturdu. İpuçları ajansın web sitesinde günlük olarak bulunabilir.

VCCP

VCCP’nin dijital kartı, bir buz patencisinden hediye alan, ajansın maskotu bir ayıyı içeriyor.

XYZ

XYZ, avangart Noel ağacına sahip bir dijital kartla biraz daha normal bir yıl beklentisi içinde.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.