artwork

Airbnb sunar: Barbie dünyasına hoşgeldiniz!

4 yıl önce

0

Barbie 60. yılını kutlamak için Airbnb ile yeni bir projede bir araya geldi.

Barbie dünyasına hoşgeldiniz! - campaigntr

Bu yıl 60. yaşını kutlayan Barbie, kutlamaları kapsamında hayranlarına yeni bir deneyim sunuyor. Airbnb ile yollarını birleştiren marka, yıllardır mini boyutlarda sunduğu Barbie hayatını gerçek yaşam boyutuna taşıyor.

Malibu’daki bu panoramik okyanus manzaralı ev, baştan sona Barbie bebeği ve onun yaşam tarzı ilham alınarak dekore edildi. Evde hobi odası, kişisel sinema salonu, yüzme havuzu ve meditasyon alanı gibi birçok oda bulunuyor.

Ev deneyimine ek olarak konuklar, Olimpiyat sporcusu Ibtihaj Muhammad’dan özel eskrim dersi alabilecek, uçak ve uzay mühendisi Jill Meyers rehberliğinde Columbia Memorial Space Center’ı ziyaret edebilecekler. Saç tasarımcısı Jen Atkins ve ekibi Mane Addicts Creator Collective ile yeni bir görünüme kavuşurken, şef Gina Clarke-Helm’den yemek dersleri alabilecekler.

Barbie’nin gerçek boyutlu rüyalar evinde iki gece geçirmenin bedeli 120 dolar olarak belirlendi. Evin kapıları bir konuk ve üç arkadaşı için açık olacak.

Airbnb ise 60. yaş kutlamaları ve bu iş birliği dolayısıyla dünyanın dört bir yanındaki kız çocuklarına yeterli kaynaklar ve iyi gelecek sağlamayı amaçlayan Barbie Dream Gap Project’e bağış yapacak.

 

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...