artwork

AgeSA’nın yeni dijital iletişim ajansı Sharpcake oldu

3 ay önce

0

Sabancı Holding ile iki yüz yıla yaklaşan geçmişe sahip uluslararası sigorta grubu Ageas’ın ortak iştiraki olan AgeSA Hayat ve Emeklilik’in yeni dönemde dijital iletişim projeleri, kreatif süreçleri ve sosyal medya yönetimi Sharpcake tarafından yürütülecek.

AgeSA Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Özgecan Okay, konu ile ilgili şunları söyledi: “AgeSA olarak varlık nedenimiz “işimizin özündeki iyiliği sunmak” ve sigortayı zihinlerde baştan tanımlamak. Varlık nedenimizi marka iletişimine taşırken de sigorta sektörünün bilindik yöntemlerinin dışına çıkmayı hedefliyoruz. Sharpcake’in getirdiği stratejik bakışla, güncel ve ezber bozan fikirlerle marka imajımızı güçlendirecek etkili projelere imza atacağımıza inanıyoruz.”

Sharpcake kurucu ortağı Tayfun Eker ise: “AgeSA gibi dijitalleşme, teknoloji, inovasyon, sürdürülebilirlik gibi birçok alanda öncü faaliyetleri olan güçlü bir marka ile yol arkadaşlığı yapmak bizim için heyecan verici. Kuvvetli bir marka amacına sahip olan AgeSA için; stratejik gücümüzü, bütünleşik kreatif yaklaşımımızı, dijital ve veri odaklı kaslarımızı kullanarak iletişimlerde fark yaratacağımıza çok inanıyorum.” dedi.

Aktif olarak Türkiye, EMEA ve CIS pazarlarında faaliyet gösteren yeni nesil reklam ajansı Sharpcake’in müşterileri arasında Absolut, Adidas, Ak Sigorta, Atasun, Castrol, Eczacıbaşı, Fox, Jameson, Pegasus, Penti, PepsiCo, Philips, Tencent gibi Türkiye ve dünyanın lider şirketleri ve markaları yer alıyor.

Sharpcake hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.sharpcake.com

Senin için
Tümünü göster
Teknosa ve Sharpcake’ten İş Birliği

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncüsü Teknosa, dijital iletişim çalışmalarını...

Sharpcake, Kadınlar Günü’nü VenusArt ile Kutluyor

Sharpcake olarak, her kadının içinde yatan bir süper kahraman olduğuna...

Sharpcake Partner & VP’si Bahar Taştan ile Fark Yaratan Dinamikler

Sharpcake Partner ve Vice President’i Bahar Taştan, iletişim ve marka...