artwork

Adobe, yayıncılığa yönelik ürün yelpazesini tanıttı

11 sene önce

0

Adobe Systems Incorporated, Amsterdam’da düzenlenen IBC (International Broadcasting Convention) 2012 Konferans ve Fuarı’nda, yayıncılık ve medya sektörlerinde Adobe video çözümlerine geçişi hızlandıracak yenilikçi ürün yelpazesini, promosyonları ve gelişen iş ortakları ekosistemini duyurdu. Etkinlikte ilgi gören Adobe Anywhere, çalışma ekiplerinin Adobe Premiere® Pro da dahil olmak üzere Adobe profesyonel video araçlarını kullanarak paylaşımlı medya yardımıyla hemen hemen her türlü ağda birlikte çalışmasını mümkün kılan modern, işbirliği amaçlı bir iş akışı platformu olarak tanımlanıyor.

Adobe ayrıca Adobe Creative Suite® Production Premium uygulamalarına geçmek isteyen bireysel ve kurumsal kullanıcıları için yeni indirimler sağlayacak. Bu kampanya kapsamında Türkiye’deki kullanıcılar 5 Eylül-30 Kasım 2012 tarihleri arasında  Production Premium TLP, CLP ve Enterprise Agreement ürünlerinde yüzde 30 indirimden faydalanabilecekler. Ticari müşteriler, kamu müşterileri ve eğitim müşterileri bu indirimlerden yararlanabilecek.

Duyurulan yenilikler ve indirimlerle ilgili konuşan Adobe Akdeniz Ülkeleri Bölge Müdürü Tolunay Tomruk, “Adobe Creative Suite Production Premium uygulamalarının yenilikçi dünyasına girmek isteyen müşterilerimiz ve tasarım profesyonelleri için bu indirimler büyük bir fırsat sunuyor. Yüzde 30 gibi önemli bir indirim fırsatı değerlendirmek isteyen tüm Adobe kullanıcıları ve profesyonellerini 30 Kasım tarihine kadar kampanyamıza bekliyoruz” dedi.

Adobe Yayıncı iş ortakları ekosistemini genişletiyor

Başka şirketlere ait çeşitli teknolojilerin birçok profesyonel yayın video iş akışı için kritik öneme sahip olduğunu gören Adobe, yayıncılık çözümleri iş ortakları ekosistemini genişletiyor. Adobe Creative Suite Production Premium için entegre iş akışları sağlamak amacıyla şu anda 200’ün üzerinde şirketle birlikte çalışıyor. Adobe’nin özellikle medya varlık yönetimi, depolama ve arama alanındaki yeni iş ortakları arasında şu şirketler yer alıyor: Arvato Systems, Axle Video, Cantemo, Chyron, Dalet, Deltatre, Filmpartners, FlavourSys, EVS, Miranda a Belden Brand, Nexidia, Pond5, Primestream, PROMISE Technology, Studio Network Solutions (SNS), Sienna, Softron, Square Box Systems ve Vizrt.