artwork

Adobe iki ay boyunca ücretsiz abonelik sunuyor

4 yıl önce

0

Adobe, bu zorlu dönemde her Creative Cloud kullanıcısına iki aylık ücretsiz abonelik sunuyor.

Bu promosyon tüm kullanıcılara yönelik olarak açıklanmadı ancak PetaPixel birkaç dakika içinde promosyonun nasıl alınacağı konusunda bir talimat kılavuzu hazırladı.

Ayrıca, bu tanıtımın çeşitli faktörlerden dolayı yalnızca bazı kullanıcılar için geçerli olabileceğini lütfen unutmayın. Yıllık ödeme yapmayı seçenler bu teklifi görmeyebilirken, diğerlerine yalnızca erken iptal ücreti uyarısını tıkladıktan sonra ücretsiz abonelik sunuldu.

İlk olarak, Adobe’nin web sitesinden Creative Cloud hesabınıza giriş yapmanız gerekmekte. İkinci olarak, hesaba genel bakış sayfasındaki “Planı İptal Et” bağlantısına tıklamalısınız. Hesabınızı iptal etmek için birkaç adımdan önce size bir hesap doğrulama işlemi sunulacak. Bu işlem bittikten sonra Geri Bildirim ve Ayrıntılar sayfasına geçin ve Teklifler sayfasına devam edin. Erken iptal ücreti hakkında bir uyarı alırsanız, kabul et’i tıklayın ve geçmişe geçin. Teklif, iptal işlemini tamamlamadan önce size sunulacaktır.  Abone olmanız için iki aylık ücretsiz üyelik size sunulacaktır. Offer Teklifi Kabul Et’e tıklayın. Ardından, planınızın 60 günlük ücretsiz kredi ile güncellendiğini belirten onay sayfasına yönlendirilirsiniz.

https://twitter.com/christiangideon/status/1239987017037070336?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1239987017037070336&ref_url=https%3A%2F%2Fdesigntaxi.com%2Fnews%2F409117%2FAdobe-Is-Offering-Two-Free-Months-Of-Creative-Cloud-Here-s-How-To-Find-It%2F

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...