artwork

Adobe Creative Cloud ile influencer olmanın püf noktaları

5 sene önce

0

Adobe Creative Cloud 5 filmden oluşan bir reklam kampanyası ile nasıl influencer olunabileceğinin ipuçlarını veriyor. Kurgusal belgesel (mockumentary) tarzında anlatılan filmler okula dönüş dönemi için hazırlandı.

Grafik ve medya yazılımları üreten ve Türkiye’de de daha çok Photoshop ve Flash yazılımları ile bilinen Adobe’un yeni reklam serisindeki her bir reklam, Adobe Creative Cloud’da bulunan belirli özellikleri öğreten mini eğitici videolardan oluşuyor. 5 ayrı karakter nasıl sosyal medya influencer’ı olunabileceğini gösteriyor ve bu konuda kestirme yollar, çeşitli ipuçları da videolarda yer alıyor.

“Yatak odanızdan ayrılmadan Paris’e nasıl gidersiniz?”, “Uluslararası bir DJ olmak için en kestirme yol”, “Kendinizi ünlü bir görsele nasıl photoshop’la yerleştirirsiniz?” gibi komik ve ilgi çekici başlıkların yer aldığı videolar amacına ulaşacak gibi duruyor.

Adobe’dan Joyce Neo, reklam serisinin eğlendirmenin yanı sıra Adobe Creative Cloud içindeki temel özellikleri ilgi çekici bir şekilde genç kitleye tanıtmak amacıyla çekildiğini belirtiyor.

Kaynak: DesignTAXI

Coca-Cola ve Adobe tasarımcılar için iş birliği gerçekleştirdi.

Senin için
Tümünü göster
Çalışanının içinde bulunduğu zor durum, Wunderman Thompson UK’i harekete geçirdi

Wunderman Thompson UK, NHS Blood and Transplant adına hazırladığı çalışmada...

Vogue, Selfridges’te gazete satış büfesi açtı

Selfridges, Londra’daki amiral mağazasına gazete bayilerinden ilham alan bir Vogue...