Adidas’tan futbolu evde devam ettiren kampanya

Adidas, son dönemde iptal edilen tüm etkinliklere karşın “hayat durmadı evde devam ediyor” diyerek herkesi davet ettiği #HOMETEAM projesini hayata geçirmişti. Evde sporla sağlıklı kalmaya teşvik eden adidas, #HOMETEAM çatısı altına eğlence ve oyunu da dahil etti.

Sporun yaşamları iyi yönde değiştirme gücüne inanan adidas, tüm turnuvaların iptal edilmesinden yola çıkarak futbol severlerin ilgisini çekecek canlı yayınlanacak olan sanal lig projesi adidas Uncancelled Cup’ı duyurdu. Futbol sevgisinin üst seviyede yaşandığı Türkiye’de futbol özlemini gidermek amacıyla futbolcular ve ünlülerden oluşan sağlam bir oyuncu kadrosu bir araya getirildi.

Birbirinden iddialı isimlerin buluştuğu ve elemelerin Avrupa Şampiyonası usulü yapıldığı heyecanı yüksek turnuva 5-20 Mayıs tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Acun Ilıcalı, Oğuzhan Koç, Eser Yenerler, Lukas Podolski, İrfan Can Kahveci, Celil Nalçakan, Olgun Toker, Yusuf Çim, Bedirhan Soral, Ahmet Dursun ve İbrahim Yattara gibi ünlü isimler ve futbolculardan oluşan 24 kişilik grup, adidas Uncancelled Cup futbol turnuvasında karşı karşıya geliyorlar. Canlı maçlar turnuvanın fikstürü ve karşılaşmayla ilgili tüm detaylar www.acunn.com/uncancelledcup web sitesinden  takip edilebiliyor. Maçlara aynı zamanda Dlive.tv/acunn adresinde de ulaşılabiliyor. Turnuva boyunca canlı yayınların yapılacağı DLive.tv’de isteyen tüm kullanıcılar canlı yayınların yapıldığı anlarda kullanıcı profili açarak sohbet bölümünden sorular sorup, mesajlar yayınlayabiliyorlar.

Künye:

Reklamveren: adidas Türkiye

Kreatif Ajans: Wunderman Thompson

Yönetici Ortak: Fulya Özarı

Yönetici Kreatif Direktör: Sami Basut

Kreatif Direktör: Ümit Taşlı

Metin Yazarı: Onur Kutluer

Sanat Yönetmeni & İllüstratör: Burak Tozkoparan

Jr. Sanat Yönetmeni: Doğa Çalık

Jr Metin Yazarı: Korcan Kuzucuoğlu

Müşteri İlişkileri Direktörü: Vanessa Taragano

Proje Yönetimi Ekip Lideri: Ferhat Kateşçi

Proje Yöneticisi: Derya Sabah

Dijital Sanat Yönetmeni: Uğur Şeker

Müşteri Temsilcisi: Barlas Çetin

Teknoloji ortaklarımız: amvg & Pub Medya

Amvg CEO: Berk Uder

Amvg Kreatif Direktör: Suzan Öztürk

Medya Ajansı: MediaCom / Can Şenses, Nesil Taştan, Cansu Özcan

PR Ajansı: Ogilvy İstanbul

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.