artwork

adidas yeni nesil için bir ‘çerçeve’ çiziyor

1 sene önce

0

Zinedine Zidane ve Nouf Al Anzi’nin yer aldığı adidas filmi, Dubai’de çekildi. adidas, yükselen yetenekleri mükemmelliğe giden yolculuklarında desteklemeye yabancı değil ve markanın son filmi de bunu kanıtlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dubai Frame’de çekilen yeni filmde futbol ikonu Zinedine Zidane ve Nouf Al Anzi yer alıyor. Havas Middle East tarafından yaratılan 45 saniyelik videoda, ikonik Dubai Frame’de bir futbol topu ile becerilerini sergileyen Zidane ve Nouf’u izliyoruz

Dubai Frame; bir yanda Eski Dubai’nin ve Emirlik’in zengin geçmişinin, diğer yanda modern ve fütürist simge yapılarıyla Yeni Dubai’nin çarpıcı manzaralarını yakalayan devasa bir çerçeveyi andıracak şekilde inşa edilmiş bir mimari yapı. Çerçeve, futbol tarihinin en büyük oyuncularından biri olan Zidane ile yeni nesil sporculardan olan Nouf’u birbirine bağlayan “sembolik bir köprüyü” temsil ediyor.

adidas, bu ikonik film aracılığıyla gelecek nesil sporculara ilham vermeyi ve onları mükemmellik yolculuğuna çıkmaları için harekete geçirmeyi, sporun getirdiği olanakları, sahada ve saha dışında neler yapabileceklerini vurgulamayı amaçlıyor. Sadece spor tarihinin en büyük oyuncularından biri olarak değil, aynı zamanda kendisini en iyi teknik direktör olarak kabul ettiren Zidane, yıllar süren sıkı çalışması ve özverisiyle bugünkü haline ulaştı (gelecek nesillere örnek bir plan sundu). Nouf, bağlılığı ve tutkusu sayesinde yeni başarılara ulaşmayı, sporda mükemmelleşmeyi başardı ve başkalarına da aynı yükselişi yakalayabilmeleri için ilham verdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

zidane (@zidane)’in paylaştığı bir gönderi

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola’nın görsel unsurları sanatçıların yaratıcılığına açık

Coca-Cola AI tabanlı platform aracılığıyla içerik üreticilerini sanat eseri oluşturmaya...

M&C Saatchi yaralama suçuyla ilgili farkındalığı artırıyor

M&C Saatchi ve Clear Channel, yapay zeka destekli kampanyada bıçakla...