artwork

adidas yeni alt markasını tanıttı

2 ay önce

0

adidas Sportswear, markanın Performance ve Originals serilerini tamamlayan yeni bir seri

Sporculara her gün aynı konforu ve güveni yaşatmak için en yeni performans teknolojisinin kullanıldığı adidas Sportswear, günlük görünümü bir üst seviyeye taşımayı amaçlıyor.

Dünyaca ünlü yıldız Jenna Ortega, yepyeni markayı ve İlkbahar Yaz 23 koleksiyonunu tanıtacak. Sık sık stil, tutku ve amaçla kültürün kalbinde olmayı dürdürürken, olduğu kişiyi ve temsil ettiği her şeyi özür dilemeden ifade eden yeni nesil, duruşu olan bir oyuncu.

Aktris, savunucu, yapımcı, stil ikonu ve çok daha fazlası… O, bireysellik ve çok yönlülüğün gerçek bir yansıması. adidas Sportswear’ın somutlaştırmak için tasarladıklarıyla da mükemmel bir uyum içinde.

Deneyimleri ve iş birliği hakkında konuşan Jenna Ortega şunları paylaştı: “Kendimi ifade etme şeklim, kişisel olarak çok fazla enerji harcadığım bir konu çünkü bunun başkalarına ilham vermede ne kadar büyük bir güce sahip olabileceğini biliyorum. Olduğum her şeyi ve temsil ettiğim her şeyi benimsemek, devam eden bir yolculuk ve yeni deneyimleyerek öğrenip farklı yönlerimi keşfediyorum. Yaptığınız, giydiğiniz veya savunduğunuz şey aracılığıyla tüm farklı arayışlarınızı, tutkularınızı ve özelliklerinizi ifade etmeyi destekliyorum, bu yüzden de bu yeni seride adidas ile çalışmak beni çok heyecanlandırdı.”

Özünde sportif olan adidas Sportswear koleksiyonu, basit kesim çizgileri, renk grupları ve sade tasarım detayları aracılığıyla her bir hücresinde konfor sunuyor. Sporla uğraşılan farklı anlarda gelecek nesle hizmet etmek üzere derlenen her ikonik parça, benzersiz bir görünüm oluşturmak için yeniden düzenlenebilir veya olduğu gibi giyildiğinde abartısız ancak çarpıcı bir uyum yaratabilir.

adidas Sportswear, 18 aylık çalışma sonucunda ortaya çıkan Tiro Suit ve AVRYN olarak adlandırılan giysi ve ayakkabı koleksiyonu, adidas Sportswear’ın bir parçası. adidas’ın ikonik eşofmanının yeniden yorumlandığı Tiro Suit, her tarzla uyum yakalayabilecek şekilde üretildi.

Kısmen geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen ayakkabı (AVRYN) ise hem içeride hem dışarıda rahatlık sunmak için BOOST ve BOUNCE teknolojisini birleştiriyor. Bu AVRYN ürünü, iki renk grubunu kapsıyor; minimum kırmızı ayrıntılara sahip iki yumuşak renk tonu (siyah ve gri) ve mor vurgulu, siyah imzalı üç bantlı tamamen gri versiyon…

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

adidas Women (@adidaswomen)’in paylaştığı bir gönderi


Yeni markayla ilgili konuşan adidas Sportswear Kıdemli Tasarımcısı Jasmin Bynoe: “adidas Sportswear, adidas’ın en yeni performans teknolojilerini ve konforu ön planda tutan görünümü bir araya getirerek kullanıcıların günlük tarzını geliştiriyor. Jenna’nın adidas ailesine katıldığı ve markanın sözcüsü olacağı için çok heyecanlıyız çünkü yeni seri, kendini ifade etme ve bireyselliğin gerçek bir kutlamasıdır. Her kullanıcının uygun gördüğü şekilde eşleştirmesi ve stil yaratması için boş bir tuvale benzetilebilecek bir dizi parça sunarken, ne olursa olsun koleksiyonun iyi sonuç vermesi için belirli çizgileri, renk gruplarını ve sade tasarım ayrıntılarını dahil etmeye çok dikkat ettik.” dedi.

Jenna Ortega’nın yanı sıra profesyonel basketbolcu Son Heung-min ve kişisel bakım savunucusu Trae Young, Kadınlar Süper Ligi forveti ve doğa aşığı Mary Fowler ve ünlü oyuncu Carolina Voltan da kampanyaya dahil olacak.

adidas Sportswear’, 9 Şubat’tan itibaren adidas web sitesinde, mağazalarda ve adidas uygulaması aracılığıyla dünya çapında lanse edilecek ve 2 Şubat’tan itibaren erken erişim sağlanacak.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: adidas/news

Senin için
Tümünü göster
Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...

Oy ve Ötesi 100 bin gönüllü ile seçim günü sandıkların…

Oy ve Ötesi Derneği, 17 Mart Cuma günü, Impact Hub’da...