adidas, Pharrell Williams ile iki günlük basketbol festivali hazırladı

Los Angeles şehir merkezindeki basketbol kültürünü pekiştirmek için adidas, Pharrell Williams ile iki günlük basketbol festivali hazırladı. Festivalin diğer konuklarıysa; Alexander Wang, Karlie Kloss, Damian Lilliard, Cari Champion.

Soldan sağa; Cari Champion, Damian Lillard, Pharrell Williams, Karlie Kloss, Alexander Wang
Soldan sağa; Cari Champion, Damian Lillard, Pharrell Williams, Karlie Kloss, Alexander Wang

 

Basketbolseverlerle, “tasarım, spor ayakkabıları ve streetwear” ile ilgilenen kişileri hedef alan etkinliğin amacı sınırlı sayıda üretilen ayakkabıları tanıtmak.

Etkinlik, basketbolun adidas için bir oyundan çok daha fazlası olduğunu ve onu “yaratıcılık ve yalnızca spor değil aynı zamanda müzik ve stil üzerine kurulmuş bir topluluk” olarak tanımladığını göstermek için düzenlendi.

Williams, Wang, Kloss ve Lilliard, yaratıcılığın kendileri ve spor endüstrisi için ne anlam ifade ettiği üzerine bir panel oturumu kapsamında yer aldılar.

Cannes Grand Prix ödüllü Original is never finished” kampanyasının devam filmi ile adidas, yeni nesil yaratıcılara ilham vermeye devam ediyor. adidas, bu festival ile de müzik, stil ve sporu bir araya getirerek katılımcılara üç şeritli markanın kültürü nasıl etkilediğini ilk elden keşfetme fırsatı tanıdı.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.