adidas Originals Nişantaşı No:17’de açıldı

Şehrin hareketinden, dinamizminden beslenen ve ilhamını buradan alan adidas, Nişantaşı no:17’deki mağazasını yeniledi.

Nişantaşı No:17’deki mağaza sadece bir mağaza olmanın ötesinde ziyaretçilerine alışılmışın dışında bir alışveriş deneyimi sunuyor. Mağazada oyun alanı, sneaker ve spor giyim ürünlerinden satın alanların ürünlerini daha özel kılabilecekleri kişiselleştirme alanı ve performanslarını sergilemeleri için kalıcı DJ set-up’ı yer alacak.

Ayrıca 17 numaranın Beyonce, Pharrell Williams, Kanye West işbirlikleriyle yaratılan tasarımlarıyla birlikte, limited edition ürünler ile konser ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapması planlanıyor.

İlhamını sokaktan alan marka, adidas Bazaar konseptiyle Nişantaşı mağazasının altındaki otoparkta sokak kültürünü yaşatmaya devam edecek. Sokağı ve sokak kültürünü mağazasına taşıyan adidas Originals, Gölge ve Cins gibi sokak sanatçılarının graffiti çalışmalarını No:17’nin duvarlarında sergiliyor. 

Nişantaşı No:17’nin açılışını ve konseptini duyurmak için “Biz de Nişantaşı Çocuğuyuz!” adında bir reklam filmi de yayınlandı. Nişantaşı’nın ikonikleşen noktalarında çekilen reklam filminde  Loris Karius, Sina Özer, Bedirhan Soral, Nil İpek, Şehinşah, Simay Yılmaz, Şule Karaok gibi isimler rol alıyor.

Künye

Reklamveren: adidas Türkiye
Reklamveren Yetkilisi: Handem Çelenkler (adidas Kıdemli Pazarlama Direktörü), Gözde Sabuncu (adidas Kıdemli Marka Pazarlama Müdürü), Ece Şakarer (adidas Originals Marka İletişim Müdürü)
Reklam Ajansı: Manajans J. Walter Thompson
Yönetici Ortak: Leslie Krespin
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Sami Basut
Kreatif Direktör: Ümit Taşlı
Reklam Yazarı: Onur Kutluer
Sanat Yönetmeni: Burak Tozkoparan
Stratejik Planlama Direktörü: Berkant Avcı
Stratejik Planlama: Merve Tohum, Beste Atasoy
Müşteri Direktörü: Ece Özyurt
Müşteri Temsilcisi: Batuhan İns
Prodüksiyon Grup Direktörü: Ahmet Bayık
Prodüktör: Elif Mermer
Prodüksiyon Şirketi: 85/90 Projects
Yönetmen: Eymen Topçuoğlu, Can Esat Yalkın
Etkinlik Ajansı: CPM İstanbul

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.