adidas Originals Kylie Jenner ile yeni reklamını yayınladı

adidas Originals Kylie Jenner ile iş birliğine devam ederken 90’ların köklerine saygı duruşunda bulunan modeli Falcon ve Yung 96’yı yeni renk tanımlarıyla geliştirdi. Falcon modeli bu kez diğer renkler ve çarpıcı dore rengiyle çok daha göz alıcı.

Siluetlerin her birinde 90’ların ayakkabı tasarımı bileşenlerini kullanan adidas Originals, klasik spor ayakkabı estetiğinin nostaljisini öne çıkarıyor. Her iki model de file yapısı süet ve nubuk parçalar ile birleşerek hafif EVA tabanların üzerine yerleştiriliyor ve bu haliyle bizi 90’larla buluşturan yapısını alıyor. Model, dayanıklı yüksek taban ve birkaç vurucu nokta ile tamamlanıyor.

Falcon Yüzü Kylie Jenner’ın modijiye otomobil yolculuğu

adidas Originals’ın yeni silüeti Falcon için kamera karşısına geçen Kylie Jenner; reklam yüzü olmanın çok ötesinde kampanyanın ardındaki felsefeyi oluşturuyor. Reklam kampanyasında Kylie yaratıcılığını harekete geçiriyor, ünlü yıldızın spor otomobil tutkusundan yola çıkarak bir makyaj uygulamasından modifiye otomobil mağazasına yolculuğu konu ediliyor. Kampanyanın temelinde yatan fikir ise; hız. Otomobiller Kylie’nin cesaretini ifade etmenin bir yolu, Kylie’nin tarzının doğal bir parçası. Seçtiği otomobil, en az giymeyi seçtiği ayakkabı kadar önemli. Aynı hayatındaki her detayda kendi tarzını vurgulayan binlerce kişi gibi…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.