Activia Shot’ta farklı tatlar zamanı

Activia’nın bağışıklığı ve sindirim sistemini destekleyici doğal probiyotik içeren “shot” ailesi büyüdü. İki kat probiyotik ile B*, C ve D vitaminlerini buluşturan yeni Activia Shot+; nar-çilek, kara mürver-yaban mersini ve turunçgiller-propolis içeren çeşitlerini de portföyüne ekliyor.

Milyarlarca probiyotik ile bağışıklık ve sindirim sistemini desteklemeye yardımcı olan Activia Shot’ın yeni serisi Activia Shot+’ta ise iki kat probiyotik, B3, B5, B6, C ve D vitaminleri ile buluştu. Activia Shot+, içerdiği vitaminlerle de yetişkin bir bireyin günlük vitamin ihtiyacının %15’ini karşılıyor.

Pratik şişede keyifli deneyim
80 ml’lik küçük ve pratik şişesinde, sağlıklı ve keyifli bir içecek deneyimi sunan Activia Shot+, koruyucu, tatlandırıcı ve laktoz içermiyor. Bir şişesinde yalnızca 35 kcal bulunan Activia Shot+, bağışıklığını ve sindirim sistemini korumaya özen gösterenler tarafından her gün gönül rahatlığıyla tüketilebiliyor.

Künye
Reklamveren: Danone
Reklamveren Yetkilisi: Engin Bulut, Didem Okşak Ünal, Doğa Dilara Okumuş, Ceren Emiroğlu, Didem
Geren
Reklam Ajansı: Rafineri
CCO: Emre Kaplan, Ayşe Bali
Marka Ekibi: Erbek Onur, Sırma Er, Beren Selvi, Cem Gülarık
Post Prodüksiyon: 1000Volt

Ara öğünlere sağlık, lezzet ve keyif katan Activia, küçük ve pratik ambalajında iki kat probiyotik içeren yeni ürünü ‘Activia Shot’ ile bir ilke imza attı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.