ACIS19: “Tomorrow of Programmatic World”

Öğle arasından önceki “Tomorrow of Programmatic World” isimli son panelin moderatörü İsmet Göksen. Panel konukları ise; PHD SA’dan Bradley Hall, Vizeum SA’den Jared Pillai, H&S MENA’dan Stacy Fisher, Cadreon Brasil’den Guilherme Assumpcao ve Carat MENA’dan Mark Brown.

Panelden öne çıkan notlar ise şu şekilde:

Bradley Hall: Oyunlar yaratıcı bir ortam ve etkileşim sağlama imkanı sunuyor. Bizim için yaşanan güçlük ise şu mit: İnsanlar oyunları sadece ödül almak üzere oynamıyor.

Jared Pillai: “Önümüzdeki dönemi kestirmek zor. Büyük paydaşların her zaman orada olacaklarına inanıyorum. Özelleştrilmiş çözümleri ise küçük paydaşlar sunabiliyor. Birkaç yıl öncesinde Güney Afrika’da %8 den %25’e ulaşan büyüme seviyeleri var.

Stacy Fisher: “Yeni teknolojilerin test edilmesine son derece açığım. Yol haritasına sahip olmak ise olmazsa olmazınız olmalı. Yeni teknolojinin size ne kadar çabuk entegre olacağı ise asıl soru.”

Guilherme Assumpcao: “Her yeni teknolojiye ayak uydurmak zordur. Dolayısıyla teknoloji vadettiği her şeyi gerçekleştirebilir. Önemli olan bu alanda çalışan insanların yeterli bilgiye sahip olup teknolojiyi uygulayabilmesi.”

Mark Brown: “Programatik gelişti ve kişiselleştirmeyi vaat etti. Cihazın arkasındaki insanları daha iyi hedefleyebiliyor ve gerçekten ulaşabiliyorsunuz. görüntülenmeye odaklanmanız sağlanıyor.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.