artwork

ACIS19: İlk günün özeti

5 yıl önce

0

Pazarlama dünyasının önemli isimlerini ağırlayan AdColony Intelligence Summit 2019’da ilk gün oturumları sona erdi. Gün boyu canlı akışla etkinlikle ilgili detayları ve oturum özetlerini iki gün boyunca web sitemizden takip edebilir, canlı akışı Campaign Türkiye ve AdColony Twitter hesaplarından izleyebilirsiniz.

Etkinlik 2 Eylül sabahı saat 10:30 itibarıyla EMEA & LATAM Genel Müdürü Volkan Biçer konuşmasına “Geçen yıl bir sonraki yıl çok daha iyi olacak demiştik” sözleriyle başladı.

AdColony Intelligence Summit 2019 kapılarını açtı-campaigntr

AdColony Intelligence Summit

Vestel Chief Marketing Officer’ı Tunç Berkman, açılış konuşmasına “Teknoloji mi yoksa insan faktörü mü bu kadar kritik?” sorusuyla başladı.

AdColony Intelligence Summit’te Berkman’ın açılış konuşmasının ardından On Device Research Kurucu Ortağı Alistair Hill konuşmasını gerçekleştirmek üzere sahneye çıktı.

AdColony Intelligence Summit, Alistair Hill’in konuşmasının ardından “Publisher Spot” paneli ile devam etti.

Bu paneli Leyla Hazal Çetin’in moderatörlüğündeki “Gaming On The Go: An Emerging Opportunity of Mobile Gaming” isimli bir başka panel izledi.

Panelin ardından Oracle Yönetici Ortağı Jesse Munson’un “Viewability, Ad Fraus & Pre-Bid Solutions” başlıklı sunumunda; reklamda görünürlük, güvenlik, sahtecilik ve pre-bid ölçümleme ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Jesse Munson’un sunumunun ardından İsmet Göksen’in moderatörlüğündeki “Tomorrow of Programmatic World” paneli başladı.

ACIS19: “Tomorrow of Programmatic World"-campaigntr

ACIS19

AdColony Intelligence Summit 2019’da ilk günün ikinci yarısı, Volkan Biçer’in moderatörlüğünü üstlendiği “View From The Top” paneliyle devam etti.

ACIS19: "View From The Top"-campaigntr

ACIS19

AdColony MENA, Bölge Satış Direktörü Warrick Billingham’ın moderatörlüğündeki “Unlock Digital Creativity for Attention” isimli panelde katılımcılar, yaratıcılığa nasıl yaklaştıklarını ve daha yaratıcı olmak için verileri sanatla nasıl bütünleştirdiklerinden bahsetti.

ACIS19: "Unlock Digital Creativity for Attention"-campaigntr