artwork

ACIS19: “Creating A Measurable, Brand Safe Environment”

5 yıl önce

0

ACIS19’un ikinci gününün ilk paneli “Creating A Measurable, Brand Safe Environment” AdColony İngiltere Marka Satış Direktörü Will Dorling moderatörlüğünde başladı.

Panelin konukları ise MediaCom Güney Afrika’dan Imraan Rajab, Reckitt Benckiser Türkiye’den Esra Ezibay, Turkcell Türkiye’den Özlem Kılınç, IAB İngiltere’den Keren Tal oldu.

Panelin öne çıkan konuşmaları şu şekilde:

Imraan Rajab: “Her bir potansiyel riski ölçümlemek oldukça zor. Teknoloji kullanımı, takip konusunda her zaman gerekli yardımı veremiyor.

Esra Ezibay: “Herhangi bir güvenli alan her an güvensiz hale gelebilir. Çok sıkı bir ölçümlendirme yapıyoruz. Dinamikleri göz önünde bulundurmalıyız.

Özlem Kılınç: “Pek çok reklamveren marka güvenliği yüzünden iş kaybetti, bu tür deneyimlerden ders çıkardık. Belli başlı standartlarımız var. Buna karşılık bazen uyarlamalar yapmanız gerekiyor. Şu anda öğrenme aşamasındayız.

Keren Tal: “Marka güvenliğini standart haline getirmeye çalışıyoruz ve iş birliğine ihtiyaç duyuyoruz. Marka güvenliği, şirketlerde değişkenlik gösteriyor. İletişimlerimizde şeffaf olmaya çalışıyoruz.