artwork

ACIS18 – İkinci günün özeti

5 sene önce

0

Pazarlama dünyasının önemli isimlerini ağırlayan AdColony Intelligence Summit 2018’de ikinci gün oturumları devam ediyor.

Gün boyu canlı akışla etkinlikle ilgili detayları ve oturum özetlerini iki gün boyunca web sitemizden takip edebilir, canlı akışı Campaign Türkiye ve AdColony Twitter hesaplarından izleyebilirsiniz. Ayrıca bazı oturumları da YouTube’dan takip edebilirsiniz.

Etkinliğin ikinci günü 11 Eylül Salı sabahı Sarah Robson’un sunumuyla başladı. Günün ilk oturumu, Mobil Gaming Araştırması konulu sunumuyla On Device Research Satış Direktörü Robson’un sunumuyla gerçekleşti.

Sarah Robson

Robson’un konuşmasının ardından Similar Web Dijital Strateji Danışmanı Greg Brocklehurst sahneye çıktı. Pazarlama zekasının geleceği hakkında konuşan Brocklehurst, Türkiye ve Huawei’deki tüketici elektroniği sitelerini karşılaştırdı.

ACIS18’de ikinci günün ilk paneli “Globalden yerele ulaşmak”, AdColony Nordics Bölge Satış Müdürü Morten Kaspersen’in moderatörlüğünde gerçekleşti.

Panelin ardından 11:40’ta başlayan bir diğer konuşma, Adjust Türkiye ve Orta Doğu Satış Müdürü Ender Özcan’ın, “Reklamda sahteciliği anlamak” konulu sunumu ile gerçekleşti. Özcan, reklamda sahteciliğin tespit edilmesi ve reklamverenlerin bu konuda alabilecekleri aksiyonlar hakkında konuştu.

ACIS18, Adjust’tan Ender Özcan’ın sunumundan sonra yine onun moderatörlüğünü yürüttüğü “Performans kampanyalarında kullanıcı yolculuğu” paneli ile devam etti. Panelin diğer konukları ise Akbank Programmatic Manager Ayberk Demirci, Zomato Orta Doğu Bölge Müdürü Moiza Saeed ve Careem Supply Digital Marketing Manager’ı Michael Ruber oldu.

İkinci gün öğle arasından önce son panel “Mobil satın alma aktivitelerinde maliyet verimliliği” oldu. Oturum, AdColony’den Camila Franklin’in moderatörlüğünde gerçekleşti.

Bu panelden sonra öğle arası verildi. Konuklar dinlenmenin yanı sıra networking yapma imkanı da buldu.

Öğle arasından sonra gerçekleşen günün son paneli de “Uluslararası mobil reklamcılık değerlendirmesi” oldu. Panel, AdColony GM EMEA & LATAM Brand’i Volkan Biçer’in moderatörlüğünde gerçekleşti. Oturumda farklı ülkelerden iş insanları mobil reklamcılık üzerine kendi ülkelerinden değerlendirmelerini paylaştı.

AdColony Intelligence Summit 2018, Volkan Biçer’in kapanış konuşmasıyla sona erdi. Etkinlikle ilgili tüm detayları Campaign Türkiye’de inceleyebilirsiniz.

 

Senin için
Tümünü göster
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu: “Türkiye bölgesel bir üs…

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş...