Site icon Campaign Türkiye

Acer’in yeni ürünleri görücüye çıktı

Tayvan merkezli bilgisayar üreticisi Acer, yeni yıla yenilikçi ürünleriyle merhaba diyor.

Eğlencenin tablet hali: Sinematik ses sistemiyle Acer Iconia Tab 10

Yeni Acer Iconia Tab 10, keskin ve canlı görseller sunan geniş 10 inç Full HD ekranı, Zero Air Gap ve IPS teknolojileri ve Dolby® sinematik ses sistemiyle tablete eğlence katıyor!  Iconia Tab 10 multimedya deneyimlerini daha da  etkileyici hale getirmek için gerçekçi ve canlı gibi stereo ses sağlayan iki dahili hoparlörün yanı sıra; Dolby Digital Plus özelliğiyle de sevdiklerinize surround-sound deneyimi yaşatacak!Iconia Tab 10 aynı zamanda kullanıcıların herhangi bir içeriği sevdikleriyle daha büyük bir ekranda paylaşabilmeleri için bir mikro HDMI bağlantı noktası ve kablosuz görüntüleme özelliğine de sahiptir.

Siyah ve beyaz renkleri olan Iconia Tab 199€’dan başlayan fiyatlara satılmaktadır.

4 farklı kullanım moduyla mobil hayatınıza adapte olan Aspire Switch 10 2si1 arada bilgisayar

İş ve özel hayat çoğu zaman birlikte yürür. Bazen, işin nerede bittiğini ve boş zamanınızın nerede başladığını siz bile anlamazsınız. Neyse ki, artık her ikisi için de güvenebileceğiniz bir teknolojik ortağınız var: Aspire Switch 10. Acer’ın 4 farklı modda kullanabilen yenilikçi 2’si 1 arada bilgisayarı Aspire Switch 10, dizüstü bilgisayar ve tableti bir araya getiriyor.

Hayatınıza adapte olabilen, siz nerede nasıl kullanmak istiyorsanız o moda dönüşebilen Acer Aspire Switch 10 sürekli hareket halinde olanlar için sınırsız iletişim, özgürlük, taşınılabilirlik ve verimliliği bir araya getiriyor.  İster dizüstü bilgisayar ister  tablet ister film izlemek için V modu veya sadece ekran, Aspire Switch 10 size ayak uydurabilir.

Dış mekanlarda kullanım için optimize edilmiş 10.1’’ Full HD ekranı, tüm gün süren pil ömrü, Windows 8.1 işletim sistemi ve konforlu klavyesiyle ürünün fiyatı 999TL. 

6 farklı şekle dönüşen Acer Aspire R 13 Serisi dizüstü bilgisayarlar

Size ve sevdiklerinize üst düzey esnekliği sunmak için tasarlanan Aspire R13 yenilikçi ve dönüştürülebilir bir dizüstü bilgisayar. Aspire R13’ün yenilikçi döner merkez menteşesi sayesinde 6 farklı kullanım moduna rahat bir şekilde geçiş yapılabilir ve böylece 8 saatlik pil ömrü size gün boyunca güç sağlarken daha rahat bir şekilde çalışabilir, paylaşımlarınızı daha kolayca yapabilirsiniz.

Aspire R13’ü rahat okuma ve internette gezinmek için ezel modu, maksimum verimlilik için dizüstü bilgisayar modu, verimlilik ve paylaşım için stand modu, video izlemek ya da oyun oynamak için tablet modu, dar alanlarda film seyretmek ya da okumak için V modu, fotoğraflarınıza bakmak için ekran modunda kullanabilirsiniz.

Görüntülediğiniz her şey, bu cihazın normal bir HD ekrandan 4 kat daha fazla piksel sunan 13’’ WQHD ekranında her zaman mükemmel görünecektir.

Satış fiyatı 2499TL.

Renkli,hafif, şık ve sessiz Acer Aspire E11 serisi bilgisayarlar

Acer’ın soğuk ve sessiz çalışma için FlowCurve ve fansız tasarıma sahip yeni 11.6 inç dizüstü bilgisayarı Acer Aspire E 11 ,Cool Silver ve Rhodonite Pink renk seçenekleriyle yeni yılda sevdiklerinizin hayatına hem teknoloji hem de stil katacak. Bu şık, akıllı, sessiz , ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar sevdiklerinizin tüm mobil bilgi-eğlence ihtiyaçlarını karşılayacak. Sadece 21 mm kalınlığı ve 1,29 kg ağırlığıyla her yere taşıyabileceğiniz, 1 TB’a kadar sabit sürücüsüyle tüm film, müzik ve fotoğraflarınızı saklamak için fazlasıyla depolama alanı sağlayan Aspire E11 dizsüstü bilgisayar iki optimize hoparlörüyle daha büyük boyuttaki dizüstü bilgisayarlarınkine benzeyen güçlü, daha gerçekçi ve canlı ses kalitesi sunar.

Acer Aspire E 11 299€’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilir.

Exit mobile version