artwork

Acer’dan entegre kampanya: “Bir Dokunuş Daha”

9 sene önce

0

Acer Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da ürün çeşitliliği ve yeniliklerini duyurmak için entegre bir pazarlama kampanyası başlattı. Yeni bir kampanya olan ‘A Touch More’ (Bir Dokunuş Daha)  halkla ilişkiler, sosyal medya, mağaza içi ve outdoor reklamcılığın entegrasyonuyla Acer’ın güçlü marka konumunu duyurmak için tasarlandı.

‘Modern kaşifleri’ ve stile önem veren kullanıcıları hedefleyen kampanya, dokunmatik ekran teknolojisinde yenilikçiliği vurgulamaya odaklanacak ve markayı, tüketicinin ürünleri kullanımındaki dokunuş hissiyle ilişkilendirecek. Acer’ın  Aspire ve Iconia ürünlerinin ön planda olacağı kampanyada dokunmatik ultrabooklar, dönüştürülebilir modeller ve tablet çeşitleri yer alacak.

Kampanyanın amacı, Acer’ın ‘dokunmatik cihazlarının’ farklı tasarımları ve kullanım kolaylığını vurgulamak, ürünleri kullanıcıların günlük yaşamlarıyla daha ilişkili hale getirmek ve farklı ürün modellerine ilgiyi çekmek.

‘A Touch More ‘ kampanyası, hızla büyüyen dokunmatik ekranlı cihaz pazarında maksimum marka farkındalığı ve ürün anlayışı sağlamak amacıyla satış odaklı ticari pazarlama girişimleri ve sosyal medya aktiviteleri ile de desteklenecek.

‘A Touch More ‘ kampanyası Havas Worldwide (Creative, Düsseldorf/Amsterdam) ve  ZenithOptimedia (Media/London) işbirliğiyle geliştirildi.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Elektrikli otomobiller daha yaygın olsaydı…

General Motors elektrikli araçların daha çok tercih edildiği, zombilerle dolu...

Güzellik, bakanın gözlerindedir

Apple’dan sonra Samsung da tamamen akıllı telefon kamerasıyla çekilmiş filmler...