Absolut, sürdürülebilirlik odaklı defileyle “çöpleri” yeniden tasarlıyor

Votka markası Absolut, sürdürülebilirlik odaklı tasarımcılar ve tasarımlarıyla birlikte Absolut Geri Dönüşümlü şişesini izleyicilere sunan sürdürülebilir bir moda etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Gösteriye katılan tasarımcılar arasında Bottletop, Revival, 10T, Labo Mono ve Pic Style yer alıyor. Absolut Geri Dönüşümlü şişe, tüm Absolut şişeleriyle birlikte % 41’den fazla geri dönüştürülmüş cam kullanılarak üretilmiştir. Özel şişe geri dönüştürülmüş özelliklerinin görsel bir katman olarak birbirine kaynaşmış cam parçaları görünümündedir.

Çöp kutusunun yeni bir biçimde nasıl geri gelebileceğini göstermek için 17 Şubat’taki etkinlikte Londra Moda Haftası’nın en büyük partilerinden birine gelen atıklar, yeniden inşa edilmiş şekilde izleyicilerle buluşacak.

Ziyaretçiler, sürdürülebilir kıyafetleri denemek ve podyumda yürümek için fırsat bulacaklar. Absolut, etkinlikte tüm gün süren “Geri dönüşümlü kokteyl koleksiyonu” sunacak ve kullanılan kahve telvesi, artık pancar, kullanılmış siyah çay poşetleri ve artık turşu suyu gibi geri dönüştürülmüş ve yeniden kullanılan malzemelerden oluşan içecekler sunacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.