ABD Uzay Kuvvetleri tanıtım filmi yayınladı

2019 yılında kurulan ABD Silahlı Kuvvetlerin en yeni kolu olan Space Force (ABD Uzay Kuvvetleri), yaratıcı ortağı Teksas merkezli GSD & M ile birlikte, ilk kez “Make History” isimli lansmanını gerçekleştirdi.

Kampanya, Space Force’un ABD ve uzaydaki müttefik çıkarlarını koruma, uzay kuvvetlerini örgütleme, eğitim ve donanma görevlerini vurguluyor.

Tüketici araştırması yoluyla Space Force, Z kuşağının uzaya karşı güçlü bir ilgisini, uzaydaki sistemlerin dünyadaki günlük yaşamı nasıl kolaylaştırdığını daha iyi anlama arzusuyla birleştirerek kampanyayı oluşturdu.

GSD & M Grup Yaratıcı Direktörü Jeff Maki, “uzayın bize sağladıkları hakkında çok ilginç ve büyüleyici bir şey var. Sadece günlük yaşamımızı nasıl yaşadığımız için değil, aynı zamanda savaşa nasıl gittiğimiz açısından da uzay çok önemli ”diyor.

“ATM’ler, benzin pompaları, GPS, güç şebekeleri, cep telefonları, iletişim, hepsi uzay gücüne bağlı. Bu yüzden bu kampanyayla en iyi ve en parlak gençlerin çıkarlarını gözetmemiz çok önemli. ”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.