artwork

A Awards 2023 Ödüllerini Kazananlar Açıklandı

8 ay önce

0

Açıkhava Reklamcıları Vakfı ARVAK’ın 11 yıldan bu yana düzenlediği A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması 2023 ödüllerini kazananlar 24 Temmuz Pazartesi günü  Divan Kuruçeşmede düzenlenen törende ödüllerini aldılar. Deprem ve seçim nedeniyle her yıl düzenlenen zamandan daha geç tarihte yapılmasına karşın Divan Kuruçeşmenin terasında düzenlenen kokteyle yoğun bir reklam sektörü çalışanı katıldı. Kokteyl sonrasında ödül töreni için salona geçildi.

A Awards 2023 En iyi Açıkhava reklamı  ödülünü Vodafone için tasarlanan  Herşey Yanımda reklamı kazandı. Reklamın kreatif ajansı VMLY&R , medya ajansı Carat ve reklamveren Vodafone temsilcileri ödüllerini Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet PURAnın elinden aldılar. En iyi Açıkhava reklamı ödülünü kazanan çalışma İstanbulda digital ve sabit açıkhava reklam ünitelerinde kamuoyuna duyuruluyor.

 A Awards Üniversite Medya Junior kategorisinde İlk 3e giren çalışmaların yaratıcısı olan ekipler ödüllerini sahnede aldılar.

A Awards 2023de Üniversitelerin İletişim Fakültesi öğrencilerinin oluşturduğu ekiplerin yarıştığı A Awards Üniversite Medya Junior kategorisinde 1.lik ödülü Kadir Has Üniversitesinden Aşure adıyla yarışan ekibin oldu. Birinci olan ekibe ödülünü Reklamcılar Derneği Başkanı Banun ERKIRAN adına asbaşkan Burcu Özdemir verdi.

Ödül törenin sonrasında Kuruçeşme Divan terasında şarkıcı Ödül ve Funk Alaturkanın katılımıyla düzenlenen yemek eğlenceli bir ortamda akşamım geç saatlerine kadar sürdü.

A Awards 2023  ödül kazanan çalışmaların detaylı listesine https://www.aawards.net/Arsiv-Oduller/2023 ve Junior kategorisi ödül kazananlarını https://junior.aawards.net/Arsiv-Oduller/2023 adresinden ulaşılabiliniyor.

Ayhan Tezcan

Arvak Açıkhava Reklamcıları Vakfı Üyesi