A Awards 2016 katılımlar için hazır

16 Mayıs 2016’da Sütlüce Rahmi Koç Müzesi’nde yapılacak A Awards Açıkhava Reklamları Ödül Töreni için hazırlıklar tamamlandı. Campaign’in insert’ünde katılım koşulları detaylı biçimde açıklanıyor. Son başvuru tarihi 15 Nisan 2016.

İletişim Fakülteleri öğrencilerinin işlerinin yarışacağı A Awards Üniversite Medya Junior kategorisinde bu yıl önemli bir yenilik var; jürinin belirleyeceği ilk 3 kampanyanın yanı sıra finale kalan kampanyaları üniversiteliler oylayacak. Üniversite öğrencileri seçtikleri kampanya için junioroylama.aawards.net adresinden ya da Üniversite Medya’nın reklam panolarındaki QR kodunu okutarak oylarını kullanabilecekler. En çok oyu alan kampanyanın ekibi ve en çok oy alan kampanyayı seçenler arasından 3 kişi Üniversite Medya tarafından ödüllendirilecek. Üniversite Medya Junior Kategorisi iş girişleri için son tarih 25 Mart 2016.

A Awards jüri üyeleri de belli oldu. Ana jüri üyeleri: Jüri Başkanı Uğur Çakır (McCann İstanbul), Alper Pala (The Agency), Aslı Kölükfaki (Unilever), Bahar Erdoğan (Kinetic), Berna Tüzün (Vodafone), Çetin Demirtaş (Posterscope), Gökhan Atasoy (Güzel Sanatlar), Hakan Yegen (Innocean), İlker Zaharya (Büro), Kerem Kanık (Titrifikir), Mehmet Demirci (Arvak), Neşe Yazıcıoğlu (Nestle), Selim Ünlüsoy (Ogilvy), Serkan Balak (Kramp).

Üniversite Medya Junior jüri üyeleri:

Jüri Başkanı Ayşe Bali (Rafineri), Arda Öztaşkın (Yapı Kredi), Dilek Oransal (Üniversite Medya), Güngör Türkömer (Güzel Sanatlar), Haluk Erkmen (Puck Communication), İsmail Hakkı Uzun (Arvak), Kerem Özkut (Concept), Mehmet Sobacı (Ankara Üni.), Orkun Demirelli (Dükkan), Zeynep Başaran (Medalion).

Ödül kazanan ajans ve reklamveren temsilcileri ve A Awards Üniversite Medya Junior’da ilk 3’e giren ekip üyeleri ödüllerini aldıktan sonra After Party’de eğlenceli saatler katılımcıları bekliyor.

 

Mehmet Demirci
Arvak Yönetim Kurulu Üyesi

Bu yazı Campaign Türkiye Mart 2016 sayısında yayınlanmıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.