Site icon Campaign Türkiye

7UP Zero Sugar, deneyimsel yaz pop-up serisini başlatıyor

7UP, Zero Sugar ürünü için yeni tasarlanan ambalajını, bu yaz İngiltere’de başlatılacak olan bir dizi etkileşimli pop-up ile kutluyor.

Markaya göre; PepsiCo’nun ana şirketi olan Sips+Bites tarafından üretilen ve yürütülen kurulumlar, bu yılın başlarında piyasaya sürülen ve içeceği canlandırıcı ürün olarak tanıtan yeni küresel konumlandırmasının devamı.

Jungle Creations ajansının ev sahipliği yaptığı bir gıda medya markası olan Twisted, “7UP Zero Sugar’ın ferahlatıcı tadını geliştirmek için tasarlanmış” etkileşimli sosyal içerik yaratmak ve evde değişik tarifler üretilebilmesi amacıyla gıda markasıyla da iş birliği yapacak. Mağaza içi aktivasyonlar, açıkhava, VoD ve dijital pazarlama kampanyaları da ülke çapında yaygınlaştırılacak.

Serideki ilk pop-up (“The Coolbox”) 30 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar Londra’daki South Bank’ta idi. Buz küpü koltuklar ve 7UP kutuları şeklindeki masalarla süslenmiş bir alanda ziyaretçiler rahatlama fırsatı buldu.
Katılımcılar ayrıca, markalı tişörtler ve güneşlikler dahil olmak üzere evlerine özel ürünler alma ve canlı “sokak yemeği yarışmalarına” katılma şansına da sahipti.

Portishead (7-9 Temmuz), Ilfracombe (29-30 Temmuz), Milford (4-6 Ağustos) ve Aberystwyth (18-20 Ağustos) dahil olmak üzere, bu yılki Street Food Warehouse festivali onuruna İngiltere’deki ek kasabalarda dört aktivasyon daha sergilenecek.

PepsiCo Pazarlama Direktörü Georgina Meddows-Smith şunları söyledi: “Bu yaz eğlenceli pop-up’larımızla yeni 7UP Zero Sugar konumlandırmasını hayata geçireceğimiz için çok heyecanlıyız. 7UP Zero Sugar, İngiltere’de seviliyor ve gıda için mükemmel bir ortak, bu nedenle bu aktivasyonların, markanın çok iyi bilindiği o neşe ve moral anlarını getirmesini umuyoruz.”

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Exit mobile version