72andSunny’den Anomaly’ye üst düzey transfer

72andSunny’den Josh Fell, Anomaly’ye CCO olarak katıldı.

Josh Fell

Öncesinde 72andSunny’de kreatif ekibe liderlik eden Fell, yeni oluşturulan bir pozisyon ile Anomaly’nin Los Angeles ofisinde çalışacak. Son altı yıldır Activision ve Adidas gibi müşteriler için hazırlanan çalışmalara öncülük eden yaratıcı grup direktörü, Anomaly Los Angeles Yönetici Kreatif Direktörleri Paco Conde ve Beto Fernadez’in halefi oldu. 

Conde ve Fernadez ise, ayrı markalar oluşturacak yeni bir yaratıcı girişime öncülük etmek için ayrılıyorlar. İş, Anomaly’nin bünyesinde yönetilecek ve daha detaylı bilgi ilerleyen haftalarda gelecek.

Fell, Anomaly’ye Los Angeles ekibini tamamlayıp Haziran ayında resmi olarak katılacak. Ekipte CSO ve CEO olarak Aisea Language ve Jiah Choi de bulunuyor.

Fell bu yeni gelişme hakkında son derece heyecan duyduğunu belirterek, “Anomaly’deki ekiple tanışır tanışmaz aynı yüreği paylaştığımızı biliyordum. Etrafınızın sizin gibi iyi insanlarla kuşatın. Birlikte yapabileceğiniz en büyük, en cesur, en tehlikeli yaratıcı salıncakları bir araya getirin. Ve o yolda yer alan bazı şeyleri yıkın,” açıklamasında bulundu.

72andSunny’den sözcüler ise, Fell’in gidişatı hakkında ajans adına yorum yapmayı reddetti.

72andSunny ve Anomaly de MDC Partners bünyesinde yer alıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.