5. Kurumsal İletişim Sertifika Programı başlıyor

Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD), yeni mezunlar ve genç iletişim profesyonellerini sektörün önde gelen isimleriyle buluşturduğu sertifika programının beşincisine Nisan ayında başlıyor. Sertifika programı, Campaign Türkiye işbirliği ile 5 Nisan – 17 Mayıs 2016 tarihleri arasında Campaign Academy’de yapılacak.

Türkiye’nin önde gelen holding, banka ve şirketlerinde çalışan kurumsal iletişim yöneticilerinin, mesleğin temel kurallarının yanı sıra kendi deneyimlerini de paylaştığı sertifika programı, meslek hayatının başında bulunan iletişimcilere ve bu mesleğe adım atmak isteyen gençlere teori ve pratiği birleştiren bir deneyim edinme olanağı sunuyor.

Kurumsal İletişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve TAV Havalimanları Kurumsal İletişim Direktörü Bengi Vargül Şen “Kurumsal iletişim, her geçen gün daha da karmaşıklaşan iş süreçlerinin verimli, etkin ve sürdürülebilir şekilde ilerlemesi için önemli bir işlev üstleniyor ve birçok şirkette bir yönetim fonksiyonu olarak kabul ediliyor. Meslek standartlarını yükseltmek ve geleceğin kurumsal iletişimcilerini daha donanımlı hale getirmek üzere hayata geçirdiğimiz ve ilgiyle karşılanan sertifika programımızı aldığımız geri bildirimlerle geliştirerek sürdürüyoruz. Katılımcılar yedi hafta boyunca Türkiye’nin önde gelen kurumlarının üst düzey iletişim yöneticilerinin teorik birikimleri ve pratik deneyimleri ile  yaşanmış ‘iletişim’ hikayelerini dinleme olanağı bulacak” dedi.

Programda Kurumsal İletişime Giriş, Araştırma / Ölçümleme, Etkinlik Yönetimi, Finansal İletişim, İç İletişim, Konu Yönetimi, Kriz İletişimi, Kültür ve Sanat İletişimi, Lider İletişimi, Medya İletişimi, Sosyal Medya İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürebilirlilik İletişimi ile Spor İletişimi olmak üzere toplam 13 başlık altında dersler işlenecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.