artwork

4. Kurumsal İletişim Sertifika Programı başladı

7 sene önce

0

Kurumsal İletişimciler Derneği’nin Campaign Academy işbirliğiyle iletişim fakültesi öğrencilerini, yeni mezunları ve genç iletişim profesyonellerini sektörün önde gelen isimleriyle buluşturmayı hedeflediği sertifika programı, Campaign Türkiye’nin ev sahipliğinde 5 Kasım Perşembe akşamı başladı.

Dördüncüsü düzenlenen Kurumsal İletişim Sertifika Programı’nın ilk dersi, TAV Havalimanları Holding Kurumsal İletişim Direktörü ve KİD Yönetim Kurulu Başkanı Bengi Vargül tarafından verildi.

Sunumuna geçmeden önce katılımcıları, Kurumsal İletişimciler Derneği ve Campaign Academy ile işbirliği konusunda bilgilendiren Vargül, kurumsal iletişimin ana ve alt başlıklarını anlatırken profesyonel yaşamı boyunca edindiği deneyimi örneklerle katılımcılara aktardı.

Yoğun bir gündemi olan programda Kurumsal İletişime Giriş, Araştırma/Ölçümleme, Etkinlik Yönetimi, Finansal İletişim, İç İletişim, Konu Yönetimi, Kriz İletişimi, Kültür&Sanat İletişimi, Lider İletişimi, Medya İletişimi, Sosyal Medya İletişimi, Sosyal Sorumluluk & Sürdürebilirlik İletişimi ve Spor İletişimi başlıklı dersler işlenecek.