30 Millions d’Amis: “Bir köpek tatile çıkmak için sahibini terk etmez”

Bir hayvanseverseniz, bu kamu spotu gözlerinizin dolmasına neden olabilir. Hayvanlara yönelik bir hayır kurumu olan Foundation 30 Millions d’Amis: “Bir köpek tatile çıkmak için sahibini terk etmez” diyor. Ancak bunu terk edilen evcil hayvanların üzücü görüntüleriyle yapmıyor.

Foundation 30 Millions d’Amis, terk edilen evcil hayvanlara dikkat çekmek için farklı bir yöntem kullanıyor.

Evcil hayvan sahiplerinin duygularına hitap eden farklı bir strateji benimseyen Foundation 30 Millions d’Amis, küçük bir kızın Golden Retriever köpeğiyle ilişkisini anlatan bir reklam filmi hazırlamış. Köpeğiyle henüz küçük bir çocukken tanışan genç kadın, onunla birlikte yıllarını geçiriyor. Gençlik, yetişkinlik ve annelik yıllarının neredeyse her anını köpeğiyle yaşayan kadın bir gün üzücü gerçekle karşılaşıyor: Köpekler insanlardan daha çabuk yaşlanıyor ve bir gün sahiplerini terk edenler onlar oluyor.

Ve bir köpek sahibini terk ettiği zaman, bunu tatile çıkmak için yapmıyor.

Altmann + Pacreau tarafından hayata geçirilen kamu spotunun yönetmen koltuğunda Xavier Giannoli oturuyor. Televizyonda 1 dakikalık versiyonu yayınlanacak olan film, Fransa’da her yıl yaz tatili döneminde terk edilen 100.000 evcil hayvana dikkat çekmeyi ve barınaklar için yardım toplamayı amaçlıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.