artwork

20. İnsan Kaynakları Zirvesi şubatta başlıyor

9 yıl önce

0

20.İnsan Kaynakları Zirvesi, 11-12 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

İnsan Kaynakları Zirvesi, 20’nci yılında da dünyanın önde gelen yönetim ve insan kaynakları profesyonellerini İstanbul’da bir araya getiriyor. MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, İK profesyonellerini gerek bireysel gerekse kurumsal etki alanlarında daha da güçlü ve etkili bir liderlik duruşuna davet ediyor.

20.İnsan Kaynakları Zirvesi’nde “Sahne Senin, Varlığınla Fark Yarat” temasıyla cevap aranacak sorular arasında hedef haritalama, iş-yaşam dengesi, geçmişten gelen ve bugün var olan farklı kimliklerimizle nasıl varlık gösterebileceği gibi konu başlıkları yer alıyor.

20.İnsan Kaynakları Zirvesi’ne katılacak profesyonellerden öne çıkan isimler arasında Nelson Mandela’nın danışmanı Dr. Martin Kalungu-Banda, dünyaca ünlü futbol takımlarının menejerlerinden öğrendiklerini liderlere danışmanlıkta uygulayan Mike Carson, Diyalog Uzmanı Dr. William Isaacs, “Goal Mapping” sisteminin yaratıcısı Brian Mayne ve Washington Post’un ödüllü yazarı Brigid Schulte yer alıyor.