artwork

15. Altın Pusula seçici kurul başkanı Hamdi Akın oldu

7 sene önce

0

Başarılı halkla ilişkiler çalışmalarını ödüllendirmek ve teşvik etmek amacıyla Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından, 15.’si düzenlenecek “Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri”nin bu yılki Seçici Kurul Başkanı, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın oldu. Yarışmaya 16 ana kategori ve 10 alt kategoride toplam 207 proje başvurdu. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri, 30 Mayıs Pazartesi akşamı Raffles İstanbul’da yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın Seçici Kurul Başkanı olduğu jüride iş dünyasından üst düzey yöneticiler, akademisyenler, STK temsilcileri, medya, iletişim, kamu ve dijital iletişim dünyasından uzmanlar bulunuyor.

Altın Pusula’nın bu yılki temasını; “Birlikte Daha Güzel” olarak belirlediklerini söyleyen TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, “Başvuran projelerin ağırlıklı olarak sürdürülebilirlik üzerine olması bizleri umutlandırıyor. Hiç durmadan çalışan birbirinden farklı sektörler, daha güzel bir dünya hedefiyle ürün ve hizmet üretiyorlar. Bizler de iletişim profesyonelleri olarak, üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle Altın Pusula Ödülleri’ni sahipleriyle buluşturmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz” dedi.

TÜHİD ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı-UNDP işbirliğiyle verilen “UNDP Özel Ödülü” de bu yıl beşinci kez “sürdürülebilir kalkınmayı” içeren projelerden birine verilecek. Ayrıca, Betûl Mardin ve Prof. Dr. Alâeddin Asna adına da iki ayrı ödül takdim edilecek.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Yaşam maliyeti krizi için ajanslardan yeterli destek gelmiyor

Geçen yıl ajansların yarısından azı personele yaşam maliyeti krizi için...

WPP müşterileri AI ile daha ilgi çekici içerikler üretebilecek

WPP ve Nvidia, reklamverenler için yapay zeka destekli içerik motoru...