artwork

“12. Doğrudan Pazarlama Ödülleri” canlı yayınla sahiplerini buldu

3 sene önce

0

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından, her yıl düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin, bu yıl 12.si düzenlendi. Ödüller, YouTube üzerinden gerçekleştirilen canlı yayınla sahiplerini buldu.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri Doğrudan Pazarlama sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, bilinirlilik yaratmak, doğrudan pazarlama kavramlarının yerleşmesini sağlamak, doğrudan pazarlama yöntemlerinin daha çok kullanılmasına teşvik etmek, doğrudan pazarlama alanında çalışanları motive etmek ve özgün başarıları belgelemeyi hedefle yapılmaya başladı.

Yarışmada, yıl içerisinde Etkinlik Pazarlaması, Veritabanına Dayalı Pazarlama, İnteraktif Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama disiplinlerini kapsayan projeleri gerçekleştiren ajanslar ve markaları ödüllendirildi.

Yarışma, doğrudan pazarlama alanında proje üretmiş ve uygulamış tüm ajansların ve markaların katılımına açık şekilde gerçekleştirildi.

Türkiye’de ve KKTC’de faaliyet gösteren ve DPİD üyesi olan veya olmayan tüm doğrudan pazarlama ajansları, interaktif ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, kurumsal sosyal sorumluluk ajansları, reklam ve medya ajansları, sosyal medya ajansları ve ilgili ödül konusunda proje geliştirmiş ve uygulamaya almış markalar katılıyor.

Yarışmada bu yıl 2019 yılında gerçekleştirilen projeler yarıştı. Pandemi nedeniyle Nisan 2020’de yapılması planlanan Ödül töreni 30 Aralıkta online ortamda yapılacak. Yarışmaya bu yıl 26 kategoride toplam 255 proje başvurdu. 82 proje ödüle layık görüldü.

Bu yılki tema ‘’ÖDÜL KAFASI’’.

Ödüllerle ilgili detayları web sitesinden inceleyebilirsiniz.

http://www.dpodulleri.org/

Senin için
Tümünü göster
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu: “Türkiye bölgesel bir üs…

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş...