artwork

10. Doğrudan Pazarlama Ödülleri sona yaklaşıyor

6 sene önce

0

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD)’in her yıl düzenlediği 10. Doğrudan Pazarlama Ödülleri sona yaklaşıyor.

19 Mart’ta DPİD Merkez ofiste Çağrı Alıcı (Big’n Bold) başkanlığı ve modetarörlüğünde “Genç Jüri”, 20 Mart’ta ise Point Hotel Barbaros’ta Melis Onat’ın (Geometry) başkanlığında toplanan Ana Jüri, bu yıl başvuru yapan 329 projeyi yaratıcılığı, uygulanabilir oluşu ve sonuçları açısından değerlendirdi. Ödüller 5 Nisan’da İstanbul Marriott Hotel Şişli’de düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Bu yıl 10. kez verilecek ödüllerin Ana Jüri başkanlığını Geometry’den Melis Onat üstlendi. Bu sene ilk kez eklenen Alışveriş Merkezi Etkinlikleri ve Doğrudan Sorumluluk Projeleri kategorileri ile programı daha da zenginleşen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde 30 yaşın altında ve DPİD üyesi ajans çalışanlarından oluşan bir “Genç Jüri” de, Ana Jüri’ye değerlendirmede katkı sağladı.

10. Doğrudan Pazarlama Ödülleri – Ana Jüri üyeleri

Jüri Başkanı Melis Onat (Geometry)

Alp Çağrı Günal (GNL Entertainment), Aslıhan Anarat (Mindshare), Burçak Günsev (Wanda Digital), Burcu Barış Yazıcı (Ülker), Bülent Fidan(BrandMap), Çağanur Atay Uçtu (MediaMarkt),Elif Adalı Erten (Ogilvy&Mather), Ergun Gümrah (Goodworks), Erkan Kaya (Y&R), Eser Hakim (Brand Experience Designers), Yrd. Doç. Dr.Ezgi Akpınar Uysal (Koç Üniversitesi), Ferruh Altun (Marketing Türkiye), Görkem Önal (CocaCola İçecek), Gülden Duykan Kankotan (Johnson&Johnson), Haluk Kasarcı (MediaCat), Yrd. Doç.Dr. Hüseyin Sami Karaca (Boğaziçi Üniversitesi), İlker Akar (dsm group), Prof.Dr. Kemal Suher(Bahçeşehir Üniversitesi),Kerem Özkut (Concept), Kerim Sipahiler (Sipahiler Events), Özgür Doğan (Oddworks), Özlem Ayden (Fors Medya),Serkan Şekercioğlu (Trada),Simla Yaman (DirectComm), Taşkın Aslan (Response),Yalçın Pembecioğlu (BiguMigu), Yavuz Özdel  (FYM Creative Group), Yeşim Ertürk (Hedef Tanıtım), Zeynep Sungu (Nestlé).

İletişim Sektörünün Genç Yetenekleri de Değerlendirdi!

Değerlendirmeleri yapan ana jürinin yanında yer alacak olan Genç Jüri ekibinin seçimlerinin de elenme sürecinde bir yüzdesi olacak. Böylece iletişim sektörünün genç yetenekleri de söz sahibi olabilecek. Ayrıca Genç Jüri ödülü adı altında kısa listeye kalan projeler arasından kategori ayırmaksızın en beğendikleri projelere birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülü verecekler.

10. Doğrudan Pazarlama Ödülleri – Genç Jüri ekibi

Jüri Başkanı/ Moderatör – Çağrı Alıcı (Big’n Bold)

Batuhan Dizman (DS İletişim), Deniz Çamak (Aff Reklam), Duhan Bakkal (Big’n Bold),

Edip Kaan Güneş (Orangemind), Eren Akçay(Outwork), Furkan Tefe (Akampüs),

Gülşah Batur (Hedef Direct), İrem Gürtekin (Lobby), Oğuz Dağçakrak (BED), Sara Kazado (Tanı), Volkan Özyavuz (Geometry)

 

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...