10. Doğrudan Pazarlama Ödülleri için başvurular uzatıldı

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri bu sene 10. kez düzenleniyor. 15 Ocak’ta başlayan ve 9 Şubat tarihinde bitmesi gereken başvuru süresi, yoğun ilgi nedeniyle 21 Şubat tarihine kadar uzatıldı.

10. Doğrudan Pazarlama Ödülleri başvuruları uzatıldı

Bu sene ilk kez eklenen Alışveriş Merkezi Etkinlikleri ve Doğrudan Sorumluluk Projeleri kategorileri ile programı daha da zenginleşen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvuru www.dpodulleri.org adresinden yapılabiliyor. 10. Doğrudan Pazarlama Ödülleri, bu yıl “Doğru stratejiyi, doğru zamanı, doğru müşteriyi, doğru yöntemi YAKALA!” konseptiyle düzenlenecek.

İki yeni kategori eklendi 

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin bu seneki programına eklenen iki yeni bölüm, Etkinlik Pazarlaması başlığı altında yerini alan Alışveriş Merkezi Etkinlikleri kategorisinde Alışveriş Merkezlerinin kendi ziyaretçilerine ya da bir ürün veya markaya yönelik gerçekleştirdiği tüm etkinlik projeleri değerlendirilecek. Yarışmanın Özel Kategoriler bölümünde bu yıl ilk kez yer alacak olan Doğrudan Sorumluluk Projeleri kategorisi ise sosyal sorumluluk projeleri arasında iletişimini “doğrudan pazarlama” tekniklerinden en az biri kullanılarak gerçekleştirilen kampanyalar için geçerli olacak.

Çekmecede Kalmış İşleri değerlendirin

2 yeni kategorinin eklendiği ödüllerde “Çekmecede Kalmış İşler” adlı kategori bu yıl da müşterilere sunulan ancak gerçekleşmemiş, iyi işleri bekliyor. Değerlendirme aşamasında ana jürinin yanı sıra bir de “Genç Jüri”nin yer aldığı Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular online olarak yapılabiliyor. Yarışma, Türkiye ve KKTC’den, doğrudan pazarlama alanında proje üretmiş ve uygulamış tüm ajanslara açık.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.