artwork

Özleyenler için Snickers sponsorluğunda Rick and Morty

5 sene önce

0

Adult Swim Rick and Morty’nin yeni bir videosunu yayınladı. Yeni bölüm değil, sadece 30 saniyelik, alışıldık Rick and Morty tarzına hiç benzemeyen bir animasyon. Özleyenler için Snickers sponsorluğunda Rick and Morty videosu diyebileceğimiz bu kısa animasyonun tam olarak neye hizmet ettiği de biraz belirsiz. Galiba Snickers Rick and Morty sevgisini ortaya koymaya çalışıyor ama emin olamıyoruz.

Snickers sponsorluğunda Rick and Morty, dizinin alıştığımız tarzından biraz uzak.

Adult Swim ve Snickers iş birliğiyle hazırlanan animasyonda koşan Rick, düşen Morty, uçan Summer, dayak yiyen uzaylılar gibi tipik görüntüler biraz daha çizgi roman havasında verilmiş. Eski çizgi romanlardaki “Smack!” gibi patlangaçlı efektlerin yerinde, özlenen kelime dizisini oluşturan üç ünlem var: “Wub!”, “Alub!”, “Dubdub!”

Devamı gelecek mi?

Dördüncü sezonla ilgili bir gelişme olmasa da muhtemelen Adult Swim bize Rick and Morty’yi unutturmak istemiyor. Snickers da burada devreye girip ikinci sponsorlu Rick and Morty içeriğine imza atıyor. Birincisi de Wasteland isimli, Mad Max’i anımsatan bölümdeki tasarımları dizi yaratıcılarının yorumladığı yaklaşık 2 dakikalık videoydu.

Snickers’ın yeni sponsorluk hamleleri olacak mı, bu iş nereye varacak, dördüncü sezon olacak mı gibi soruların cevapları şimdilik tamamen muamma. Bir sonraki habere kadar “Wubba lubba dub dub!

 

Senin için
Tümünü göster
Oy ve Ötesi 100 bin gönüllü ile seçim günü sandıkların…

Oy ve Ötesi Derneği, 17 Mart Cuma günü, Impact Hub’da...

GroupM Türkiye etkinliği 21 Mart’ta gerçekleşecek

GroupM Türkiye Akıllı Çözümler Platformu: Belirsizlik Döneminde Değişen Tüketici Beklentileri...

‘BlackBerry’ filminden ilk fragman geldi

Ünlü akıllı telefonun yükselişi ve düşüşü hakkındaki biyografi filmi olan...