Zeynep Bastık’ın rol aldığı Elidor’un yeni reklam filmi yayında

Hayata geçireceği sosyal sorumluluk projeleriyle genç kadınlara hayallerini keşfetmeleri ve gerçekleştirmeleri için katkı sağlamayı hedefleyen Elidor, marka elçisi Zeynep Bastık’ın rol aldığı ilk reklam filmini de yayınladı.

Elidor, marka elçisi olarak seçtiği Zeynep Bastık ile hayata geçireceği ürün kampanyaları ve sosyal sorumluluk projeleri için çalışmalara başladı. İkilinin iş birliğinin ilk çalışması olan reklam filmi, her kadının kendi benzersiz özellikleriyle kendi hikayesinin kahramanı olduğunu anlatıyor. “Pembeye Bir De Şimdi Bak” sloganıyla yayına giren filmin yönetmeni Hakan Kemiksiz oldu. İstanbul’da iki gün süren çekimlerde 100’ün üzerinde genç rol aldı.

Elidor Marka Müdürü Özge Onur:“Elidor olarak ürünlerimizle dünyanın farklı ülkelerinde, saçlarının iyi görünmesi ve kendilerini iyi hissetmeleri konusunda birbirinden farklı milyonlarca kadının hayatında yer alıyoruz. Aynı zamanda genç kadınların güçlenmesine katkı sağlamak ve hayatlarında pozitif etki yaratmak için de projeler gerçekleştiriyoruz. Çok yakında marka elçimiz Zeynep Bastık’ın da içinde yer aldığı, eğitim alanında bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçireceğiz.”

Zeynep Bastık:“Elidor ile ürün kampanyalarının yanı sıra genç kadınların hayatlarını şekillendirmelerine, hayallerini keşfetmelerine ve gerçekleştirmelerine katkı sağlayacak bir sosyal sorumluluk projesi üzerinde çalışıyoruz. İlk reklam filmimiz yayına girdi, önümüzdeki günlerde bu projeyi de paylaşacağız. Kadınların güçlenmesi konusunda Elidor ile değerlerimiz ve hayallerimiz ortak.” dedi.


KÜNYE:

Reklamveren: Unilever
Reklamveren Yetkilisi: Alper Eroğlu, Özge Onur, Berkay Çomak, Nursu Aydoğan
Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB // Adam & Eve DDB
Yönetici Kreatif Direktör: Ertuğ Tuğalan
Kreatif Direktör: Emre Altundağ
Kreatif Ekip: Burcu Günister, Selin Saygın, Deniz Dükel, Derya Didem Kundakçı
Stratejik Planlama Ekibi: Alper Özcan, Doğa Çakır
Müşteri Ekibi: Azize Civanbay, İrem Kara, Dilge Yıldırım
Sosyal Medya Ekibi: Sezgi Karabaş, İlayda Çolak
Medya Planlama Direktörü: Şafak Çınar
Ajans Prodüktörleri: Gülengül Soytürk, Nisan Turgul, Aslı Aykut
Prodüksiyon Şirketi: Panda Films
Yönetmen: Hakan Kemiksiz
Medya Planlama: Mindshare
PR Ajansı: Sobraz
Ünlü Yönetim Ajansı: Portal Rights Management

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.