Zete.com yoluna devam ediyor!

“Hak ve özgürlükler temelinde objektif haber” mottosuyla beş buçuk yıl önce yayına başlayan ve geçtiğimiz günlerde faaliyetine son verdiği açıklanan Zete.com, Campaign Türkiye’nin de yayıncısı olan LIFT Content Factory çatısı altında yayın hayatına devam edecek.

2011 yılında deneyimli gazeteci Nurcan Akad yönetiminde yola çıkan ve “hak ve özgürlükler temelinde objektif haber” mottosuyla kısa sürede saygın haber kaynakları arasına giren Zete.com, ekonomik gerekçelerle 1 Haziran 2016’da yayınını durdurduğunu açıklamıştı. 5 gün sonrasında Zete okurlarına müjdeli haber geldi. Tarafsız ve düzeyli haberciliğinin yanı sıra Üniverzete, Haftasonu, Latte gibi süreli yayınlarıyla da ilgi gören Zete, yayın hayatına aynı ekibiyle, bağımsız yayın grubu LIFT Content Factory çatısı altında; bugüne kadar savunduğu objektif gazetecilik değerlerini ve duruşunu koruyarak yoluna devam edecek.

2011 yılında kurulan ve Campaign Türkiye, JR by Campaign, Stuff, AutoCar, FourFourTwo dergilerini de bünyesinde barındıran LIFT Content Factory ayrıca Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak “neoluyo.com” isimli Türkiye’nin ilk premium içerik platformu ve “hangioto.com” isimli ilk kıyaslamalı otomobil alım rehberinin hazırlıklarını sürdürüyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.