Zaxe, CES 2018’in ilgi odağı oldu

Türkiye’nin yerli ve milli 3 boyutlu yazıcı üreticisi Zaxe, CES 2018’in ilgi odağı oldu ve ürünleriyle etkinliğe damga vurdu.

Zaxe, CES 2018’in ilgi odağı oldu

Fuarda X1 Plus ürününün dünya tanıtımını da yaparak ilk kez teknoloji severlerin beğenisine sunan Zaxe, 3D yazıcı alanındaki çözümleriyle dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Türkiye’nin yerli ve milli 3 boyutlu yazıcı üreticisi Zaxe, dünyanın en büyük tüketici elektronik fuarı olan CES (Consumer Electronics Show) 2018’de yeni ürünü X1 Plus’ı ilk kez görücüye çıkardı. Las Vegas’ta gerçekleştirilen fuarda, X1 ve X1 Plus cihazlarını teknoloji severlerle buluşturan Zaxe, etkinlikte ayrıca “CES 3D Printing” salonundan canlı bağlantı da gerçekleştirdi. X1 modeli ile başta eğitim ve sağlık olmak üzere pek çok alanda çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı başaran ve binin üzerinde satış gerçekleştiren Zaxe, yeni modeli ile profesyonellere hitap etmeyi amaçlıyor.

Yerli 3D yazıcıya büyük ilgi

Zaxe, CES 2018’in ilgi odağı oldu

Zaxe’nin 3D yazıcı alanındaki çözümleriyle CES 2018 Fuarı’nda ciddi bir ilgi gördüğünü ifade eden Zaxe Yönetici Ortağı Koray Kurhan, “Hali hazırda piyasaya sunduğumuz X1 ve bu fuarda ilk kez tüm dünyaya tanıttığımız X1 Plus’ı dünyanın dört bir yanından katılan ziyaretçilerin beğenisine sunduk. Farklı ülkelerdeki kullanıcılar markamıza ve modellerimize övgü dolu sözler söyledi. Bu durum bizleri ülkemiz adına oldukça gururlandırdı. Bizlere verdikleri önemli destek için tüm Türkiye’ye minnettarız. Küresel bir yerli 3D yazıcısı markası olma yolunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Zaxe X1 Plus profesyoneller için geliştirildi

Zaxe, CES 2018’in ilgi odağı oldu

Gerçek profesyoneller için Türkiye’de üretilen ve geliştirilen X1 Plus, geniş baskı hacmi, uzaktan ağ bağlantılarıyla kontrol edilebilirliği, sessiz yapısıyla yüksek kaliteli baskılar sunuyor. Dünyada ender 3D yazıcı üreticilerinde olan hem ABS hem PLA plastik ve türevleriyle baskı yapabilme özelliğine sahip X1 Plus’ın, bir önceki model olan X1 ile en önemli farkları arasında boyut, ısı yalıtımı, otomatik kalibrasyon ve ısı kontrollü kapalı bir baskı alanının olmasını sayabiliriz. Ham madde bittiğinde uyarı veren X1 Plus; kablosuz internet bağlantısı, dokunmatik ekran, Türkçe, İngilizce menüsüyle X1’de olduğu gibi yazılımı tamamen Zaxe’ye ait bir ürün. Tamamen yerli bir üretici olarak Türkiye’de servis ile limitsiz yedek parça desteği de sunan Zaxe’nin X1 Plus modeli, ihracat pazarlarının da yeni gözdesi olacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.