YouTube Music Türkiye’de

YouTube izleme amaçlı geliştirilmiş olduğu için, bugüne kadar müzikseverlerin çeşitli müzik uygulamalarıyla YouTube arasında gidip gelmeleri gerekiyordu. Ancak YouTube Music Türkiye’ye geldi ve müzikseverlerin işini kolaylaştırdı.

YouTube Music, müzik dinlemek için YouTube’un sihri üzerinde geliştirilen, müzik dünyasının tümünün kolayca keşfedilmesini hiç olmadığı kadar kişiselleştirilebilmesini sağlayan  yeni bir müzik yayın akışı servisi. Müzik ile ilgili her şeyi tek bir yerde bulabileceksiniz.

YouTube Music Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Hepsi burada: Orijinal albümler, single’lar, remikslerle birlikte canlı performanslar ve cover’lar gibi yalnızca YouTube’da bulabileceğiniz içerikler.
  • Binlerce çalma listesi: Ne yaptığınız veya nasıl hissettiğinize göre, binlerce seçenek arasından size en uygun olan çalma listesini seçebiliyorsunuz.
  • Hit videolar: Türkiye’den ve dünyadan hit videolar Hotlist sayfanızda.
  • Size özel öneriler: Ana sayfanız daha önce dinlediğiniz müzikler veya bulunduğunuz yere göre size yeni önerilerde bulunur.
  • Akıllı arama: Adını hatırlayamadığınız şarkıları bile YouTube Music’te kolayca bulursunuz. şarkı sözleriyle veya şarkıyı tarif ederek arama yapın.
  • İnternetiniz olmadığında da YouTube Music Premium’a abone olduğunuz takdirde Wi-Fi’a bağlandığınızda ‘Çevrimdışı Karışık’ listeniz otomatik olarak kaydediliyor. Beğendiğiniz şarkıları kendiniz de indirebiliyorsunuz.

Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıran müzikseverler, YouTube Music Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

Ayrıca YouTube getirdiği bu yeniliği dün akşam Klein.Garten Beyoğlu’nda gerçekleştirdiği lansman partisiyle taçlandırdı. DJ Doğuş ÇabakçorJabbar, Zeynep Bastık ve YouTube’da izlenme skoruyla da ön sıralarda yer alan sürpriz isim Ümit Besen’in canlı performansları eşliğinde davetliler oldukça keyifli vakit geçirdi.

 

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.