Yirmibirgram’dan Türkiye’nin ilk marka aktivasyon blogu: Blender

Türkiye’nin önde gelen marka aktivasyon ajanslarından Yirmibirgram, sektörü büyütmeye devam ediyor.

Markalar için 5 duyuya seslenen pazarlama öyküleri yaratan ajans, hayata karışarak edindiği izlenimleri Türkiye’nin ilk marka aktivasyon blogu Blender ile paylaşıyor. Türkiye’nin önde gelen marka aktivasyon ajanslarından Yirmibirgram, öncülüğünü yaptığı blogu Blender ile pazarlama profesyonellerine bambaşka bir dünyanın kapısını aralıyor. Klasik pazarlama bloglarından sıkılanları, ‘Bu reklamcılar dönüp dolaşıp aynı şeyleri yapıyor’ diye düşünenleri daha farklı ve yaşamın içinden projeler arayanları Blender’a davet ediyor.

Pazarlama profesyonelleri, kendini bu alanda geliştirmek isteyenler, ilham arayan iş insanları, reklamcılığın evriminin farkında olan ve alışıldık pazarlama çözümleri yerine sıra dışı deneyim projeleri arayanları hedefleyen Blender, ilham verecek pazarlama kampanyaları, marka aktivasyon vakaları, zihin açıcı etkinlik önerileriyle alanında bir ilk olacak.

Yirmibirgram’ın Kurucusu ve Blender’ın fikir önderi Onur Yanık bu konuda şunları söylüyor: “Çok ekranlı ve kalabalık bir çağda yaşıyoruz. Bugün geçmişin pazarlama anlayışı ile dikkat çekmenin imkanı yok. Yeni rekabet dünyasında tanıtım ve satış ideolojileri değişmek zorunda. Şimdi ulusal ve global markalar için mecrasız reklamcılık stratejileri üreten, hedefe uygun farklı deneyimler tasarlayan ve hayatın içinde uygulayan parlak zihinlerin dönemi. Blender’ın amacı bu beyinleri ve projelerini aramak, bulmak, yorumlamak ve sizlere ulaştırmak. Beraberce zihin açmak ve değişen reklamcılık anlayışına ışık tutmak.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.