Yılmaz Vural bazı futbol takımlarını neden hiç çalıştırmadı?

Türkiye futbolunun renkli kişiliklerinden Yılmaz Vural, hangi takımın teknik direktörü olursa olsun, herkes tarafından sevilen bir insan olmayı başarıyor. İlginç gol sevinçleri ve sinirlendiği zaman verdiği tepkiler, sosyal medyada bir fenomen haline gelmiş durumda. Güleryüzlülüğü, samimi konuşmaları ve belki de yaptığı gaflarla gönüllerde taht kuran teknik direktör, şimdilerde Turkcell’in yeni uygulaması UpCall reklamlarında karşımıza çıkıyor.

UpCall reklam filmi, izleyenleri Vural’ın dünyasında ufak bir yolculuğa çıkarıyor. Yıllardır akıllarda olan bir soru UpCall lansman filmi ile cevap buluyor.

Yılmaz Vural Upcall

Nasıl oldu da Yılmaz Vural bazı takımları hiç çalıştırmadı?

Turkcell’in ücretsiz uygulaması UpCall tanımadığımız numaraların kime ait olduğunu görebilmemizi, numarasını bilmediğimiz kişileri arayabilmemizi ve aramalarımıza resim ve konu ekleyebilmemizi sağlıyor. Bu fonksiyonlara sahip bir ürün olan UpCall için en uygun isimse yıllardır bazı kulüplerin başkanlarından telefon bekleyen Vural oluyor. Filmde, belki de çalışmayı çok istediği kulübün başkanı tarafından arandığı ama ünlü spor adamının o numarayı tanımadığı için açmamış olabileceği anlatılıyor. Ardından “Peki ya UpCall’u olsaydı?” sorusu sorularak Vural’ın alternatif geleceği işleniyor. 

Künye:

Reklamveren Turkcell
Reklamveren Yetkilisi Ahmet Yaman, Sinem Hekimoğlu, Seda Ulucan Volkan, Ahmet Varol
Reklam Ajansı Rafineri
CCO Emre Kaplan
Kreatif Direktör Can Erdoğan
Yaratıcı Grup Başkanı Ahmet Uğurel
Yaratıcı Ekip Emre Koca, Emre Onacak, Gökberk Soydan, Ekin Arslan
Müşteri Ekibi Dilek Uçarlı, Beste Yazman, Aylin Türkileri, Cem Gülarık
Prodüksiyon Ekibi Şafak Serter, Açelya Ülkümen, Kevser Özcan
Yapım Şirketi VANA Film
Yönetmen Burak Çaldır
Müzik Sync Booth London
Medya Ajansı BPN

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.