Yerli ve milli 3D yazıcı markası Zaxe, CES 2018’e damga vuracak

Yerli ve milli 3 boyutlu yazıcı üreticisi Zaxe, ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen tüketici elektronik fuarı CES (Consumer Electronics Show) 2018’de en yeni ürünleriyle gövde gösterisi yapacak. Türkiye’de yüzlerce eğitim kurumunu 3D yazıcı teknolojisi ile tanıştıran ve birçok firmanın iş ortağı haline gelen Zaxe, fuarda X1 Plus ürününün dünya tanıtımını yaparak ilk kez teknoloji severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Yerli ve milli 3D markası Zaxe, CES 2018’e damga vuracak

Zaxe, CES 2018‘de yeni ürünü X1 Plus’ı ilk kez görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. X1 modeli ile başta eğitim ve sağlık olmak üzere pek çok alanda çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı başaran ve binin üzerinde satış gerçekleştiren Zaxe, yeni modeli ile profesyonellere hitap etmeyi amaçlıyor. 9-12 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek fuarda X1 ve X1 Plus cihazlarını teknoloji severlerle buluşturacak olan Zaxe, etkinlikte ayrıca “CES 3D Printing” salonundan canlı bağlantı da gerçekleştirecek.

Zaxe X1 Plus profesyoneller için geliştirildi

Daha önce 3D baskı yapan X1 modelini kullanıcılara sunan Türk teknoloji şirketi Zaxe’nin, dünya tanıtımını bu fuar kapsamında ilk kez yapacağı yeni 3D yazıcısı olan X1 Plus ise fuarda dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. Gerçek profesyoneller için Türkiye’de üretilen ve geliştirilen X1 Plus, geniş baskı hacmi, uzaktan ağ bağlantılarıyla kontrol edilebilirliği, sessiz yapısıyla yüksek kaliteli baskılar sunuyor.

Dünyada ender 3D yazıcı üreticilerinde olan hem ABS hem PLA  plastik ve türevleriyle  baskı yapabilme  özelliğine sahip X1 Plus’ın, bir önceki model olan X1 ile en önemli farkları arasında  boyut, ısı yalıtımı, otomatik kalibrasyon  ve ısı kontrollu  kapalı bir baskı alanının olmasını sayabiliriz. Ham madde bittiğinde uyarı veren  X1 Plus; kablosuz internet bağlantısı, dokunmatik ekran, Türkçe, İngilizce menüsüyle X1’de olduğu gibi yazılımı tamamen Zaxe’ye ait bir ürün. Tamamen yerli bir üretici olarak Türkiye’de servis ile limitsiz yedek parça desteği de sunan Zaxe’nin X1 Plus modeli, ihracat pazarlarının da gözdesi olacak.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.