Yeni Profilo beyaz eşya reklam serisinde herkes memnun

Yeni reklam kampanyasında Profilo, beyaz eşyalarını kullananlar kadar, kullananların yakınlarının da memnuniyetinden bahsediyor. Öğretmeninden manavına, yeni Profilo beyaz eşya reklam serisinde herkes memnun ve ürünleri tavsiye ediyor.

Yeni Profilo beyaz eşya reklam serisinde “Kullananlar o kadar memnun ki, kullanmayanlar bile memnun” söylemi yer alıyor.

Fırın, buzdolabı ve bulaşık makinesi ürünlerini konu alan reklam serisi, “Kullananlar o kadar memnun ki kullanmayanlar bile memnun” söylemiyle hayata geçirilmiş. Seride Profilo kullananlar yerine, kullanıcıların yakınları ürünleri övüyor. Örneğin bir Profilo fırın kullanıcısının kızının öğretmeni, okulda ne zaman bir etkinlik olsa “döktürdüğü” için anneden ve Profilo fırınından duyduğu memnuniyeti dile getiriyor.

Müşteri memnuniyetinin ötesinde, müşteri yakını memnuniyeti

Rafineri imzalı Profilo beyaz eşya reklam serisinde öğretmen, manav ve elti yer alıyor. Öğretmen fırından çıkan harikaları, manav içine en büyük karpuzu bile sığdırabilen buzdolabını, Aylin hanım ise ne zaman misafir gelse işini kolaylaştıran “eltisinin bulaşık makinesini” övüyor. Her reklamın sonunda da ürün özellikleri ortaya koyuluyor.

Yönetmenliğini Can Pehlivanoğlu’nun üstlendiği Profilo beyaz eşya reklam serisinde görüntü yönetmeni ise Ahmet Sesigürgil.

 

Reklamın künyesi

Reklamveren: Profilo Dayanıklı Ev Aletleri

Reklam Ajansı: Rafineri

Prodüksiyon Şirketi: Norr Film

Yönetmen: Can Pehlivanoğlu

Görüntü Yönetmeni: Ahmet Sesigürgil

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.