Yeni iPhone XS reklamı dünyanızı büyütüyor

Yeni iPhone XS veya iPhone XS Max ile fotoğraf çekerken, söz konusu fotoğrafların objelerinin katlanarak büyümesine hazırlanın. Apple‘ın yeni reklam filmi bu konsept üzerinden canavar kediler, köpekler ve kurabiyelerle dolu.

Bu ayın başlarında Apple, tüm ekranın kullanılabildiği bir tasarıma ve dev bir ekrana sahip iPhone XS ve iPhone XS Max’i tanıttı. Growth Spurt” başlıklı en son reklam filminde, kullanıcıların yapmayı sevdikleri şeyler iPhone XS ve XS Max ile her zamankinden daha büyük ve iyi bir hale geliyor.

İster bir bebeğin ilk adımını çekiyor, ister Super Mario ile oyun oynuyor ya da Group FaceTime’da arkadaşlarınızla konuşuyor olun, özel OLED ekranlardaki her şey artık sıra dışı derecede devasa.

Reklam filminde, küçük bir kız kedisinin fotoğrafını çekerken, kedi birden bir aslan boyutunu alıyor. Bu esnada bir anne bebeğinin ilk adımlarını kaydetmek isterken bebeği bir deve dönüşüyor. Sadece bunlarla da kalmıyor, kurabiyeler ve golf topları ve hatta oyun dünyasındaki Mario bile büyüyor.

Yönetmen John Hillcoat, bu 30 saniyelik reklam filmi ile iPhone XS ve XS Max’in büyük ekranlarındaki yaşam deneyimini daha büyük bir şekilde gösteriyor.

Künye

Reklamveren Apple
Yönetmen John Hillcoat

Apple geçtiğimiz günlerde Apple Watch Series 4 için de dikkat çekici bir reklam filmi yayınlamıştı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.