Yeni fotoğraf dergisi GezginFoto çıktı

Türkiye’nin yeni fotoğraf dergisi GezginFoto ilk sayısıyla raflardaki yerini aldı. 3 ayda bir yayınlanacak dergi fotoğrafla ilgilenen herkese hitap ediyor.

GezginFoto, gezi ve seyahat dergisi Gezgin ekibinden Adem Meleke ve Halit Ömer Camcı’nın yayın danışmanlığında ve Özgür Çetin’in Yönetmenliğinde çıkarılıyor.

GezginFoto, her yaştan fotoğraf meraklısına hitap eden bir içerikle, fotoğraf çeken herkesi kapsayan bir dergi formunda hazırlandı. Fotoğrafla ilgili merak edilen birçok sorunun cevabını, örnek fotoğraflar ve açıklayıcı metinlerle bulabilirsiniz.

Derginin ilk sayısında Samsung Galaxy Camera incelemesi, fotoğrafta video modu, cep telefonu fotoğrafçılığı, Time Lapse, Multi Exposure, Kürşat Bayhan’dan Evden Uzakta projesi, Türkiye’nin manzara terasları, yıldız pozlama, makro fotoğrafçılığı, sektörden haberler ve fotoğraf hikâyeleri yer alıyor.

GezginFoto’nun her sayısında Türkiye ve dünyadan ustalarla yapılacak röportajlar, portfolyolar, özel konularda hazırlanmış dosyalar ve fotoğraf teknolojisindeki yeniliklerden haberler yer alacak.

3 ayda bir yayınlanacak derginin ilk sayısı Şubat ayından itibaren seçkin satış noktalarında satışa sunuldu.  Dergi hakkında detaylı bilgi www.gezgindergi.com adresinde.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.