Yeni dönem M.E. TALKS başlıyor!

Reklamverenler Derneği (RVD) olarak, hem kuruluş ilkelerimizden biri olan hem de sektörün sağlıklı büyüyebilmesi için ön koşul saydığımız, eğitimli insan kaynağı ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz pazarlama deneyimi paylaşım platformu Marketing Experience Talks (M.E. Talks) etkinliğimizi yaz döneminin ardından Ekim ayında yeniden başlatıyoruz. RVD çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Eğitim Yürütme Kurulumuzun bu yılın başında hayata geçirdiği bu heyecan verici projenin odak noktası; gençler. Kariyerlerine şirketlerin iletişim ve pazarlama departmanlarında başlamak isteyen öğrencileri ve bu alanda yolun henüz başında bulunan profesyonelleri, sektörün önde gelen isimlerinin bilgi ve tecrübeleriyle buluşturan bir etkinlik M.E. Talks.

Geçmiş dönemde neler konuştuk?

‘Deneyim kazanmanın en kolay yolu hata yapmaktır’ sloganıyla yola çıktığımız etkinliğimizde, markaların yeni dönem müşteri profilini oluşturan Y ve Z kuşağının kodlarına yönelik geliştirdikleri pazarlama stratejilerinde yapılan hatalardan tutun da, kurumların büyük önem verdikleri sosyal sorumluluk projelerinde sivil toplum kuruluşları ile yürüttükleri iletişim çalışmalarına veya duygusal boyutun giderek önem kazanmaya başladığı nöropazarlamada nörobilimin şirketler tarafından nasıl kullanıldığına kadar çeşitli konuları ele aldık.

Yeni dönemde bizi neler bekliyor?

Baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji, iletişim ve pazarlama sektörünün de sıcak gündemini oluşturan konular arasında yer alıyor. Teknoloji odaklı yeni dünya düzeninde, gençlerin yakından takip ettiği yeni trendler doğrultusunda gündemden kopmadan ama aynı zamanda gündem yaratma iddiasını da ortaya koyarak etkinliklerimizi tüm hızıyla yeni dönemde de sürdüreceğiz.

İnteraktif ve rahat bir ortamda gerçekleşen ve sorunlara farklı bir bakış açısı sunan etkinliklerimiz ile kendilerini pazarlama alanında geliştirmek isteyen tüm gençlerimizi her ayın son Çarşamba günü M.E. Talks’a bekliyoruz.

 

Ahmet Pura

Reklamverenler Derneği

Yönetim Kurulu Başkanı

Bu yazı ilk olarak Campaign Türkiye Ekim 2017 sayısında yayımlandı.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.