artwork

Yeni bir televizyon kanalı geliyor: Lifetime

8 sene önce

0

Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı “Lifetime” dünyada ilk kez şifresiz olarak Türkiye’de yayına başlıyor.

A+E Networks®’ün yayın yaptığı ülkeler arasındaki ilk şifresiz kanalı olan Lifetime®, 26 Nisan’da Türkiye’de yayın hayatına başlıyor. Konuyla ilgili duyuru A+E Networks Avrupa – Ortadoğu – Afrika Bölgesi Murahhas Üyesi Dean Possenniskie ve MCD Medya Yönetim Kurulu Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya’nın ev sahipliğinde düzenlenen davetle yapıldı.

Dean Possenniskie ve Esra Oflaz Güvenkaya

Lifetime, halen dünya çapında seçkin bir “kadın odaklı” eğlence kanalı olarak şu an dünya çapında 105 bölgede, 150 milyondan fazla haneye 11 dilde yayın yapıyor. Lifetime Türkiye, A+E Networks ile MCD Medya ortak girişimi çerçevesinde yayın yapacak.

Lifetime, yayınlandığı ülkelerdeki en başarılı global yapımlar, diziler, özel programlar ve çığır açan filmlerle dolu, bol ödüllü geniş program yelpazesiyle Türkiye pazarına girerken ayrıca, en popüler programların yerli formatları da kanalda yer alacak.

Lifetime Türkiye’de sevilen spiker Özge Uzun’un sunacağı renkli bir talk show her sabah izleyicilerle buluşacak. Programda Özge Uzun ve uzman konuklar; güzellik, yemek, moda, popüler kültür, sosyal medya, sağlık, çocuk bakımı, müzik ve sinema gibi kadınların yakınlık duyduğu birçok konuyu işleyecek.

“Lifetime’ın küresel varlığını daha da güçlendirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten A+E Networks Avrupa Ortadoğu Afrika Bölgesi Murahhas Üyesi Dean Possenniske, “Lifetime, Türkiye’de şifresiz olarak sunduğumuz ilk kanalımız. Kadınlar için seçkin bir kanal sunmak adına MCD Medya ile ortak girişim yaptığımız için çok gururluyuz. Lifetime Türkiye, ayrıca A+E Networks’ün Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’ndeki stratejisini ileri taşımak için anahtar bir role sahip. Kanal sayesinde kitlesel olarak 19 milyondan fazla haneye ulaşıp şifresiz kanal reklam satış pazarını güçlendireceğiz” dedi.

MCD Medya Yönetim Kurulu Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya yaptığı açıklamada, “A+E Networks ile yaptığımız ortak girişim ile Lifetime’ı Türkiye’ye getirmekten gurur ve mutluluk duyuyorum. Diziler, senaryodan bağımsız yapımlar, filmler ve kendi yerli yapımlarımızdan oluşan harika bir yayın sunacağız. Eğlenceli ve çekici programlarla Türkiye’deki izleyicilere ilham vermeyi hedefliyoruz. Kanal, TV izleyicisi perspektifi ile endüstrideki reklamcı perspektifi arasındaki uçurumu kapatacak. Yayın akışında yer alan programlar zengin içeriklerle hazırlandı ve formatlar Türkiye’deki izleyici alışkanlıklarına uygun bir şekilde yerelleştirildi. Sabah yayınlanacak canlı program, daha çok bilgilendirici, eğlendirici ve izleyicilerle interaktif bir yapıya sahip. Lifetime Türkiye, şifresiz TV platformunda öncü ve eşsiz bir konuma sahip olacak” dedi.

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...