artwork

Yeni bir stratejik iletişim ajansı: Konsey

9 sene önce

0

İletişim dünyasına farklı bir soluk getirmek amacıyla Oğuzhan Toracı, Can Yazıcı ve Beste Eşerler bir araya gelerek  genç bir kadroya sahip stratejik iletişim ajansı “Konsey“i kurdular.

Oğuzhan Toracı, Beste Eserler, Can Yazıcı

Oğuzhan Toracı, Türkiye’nin en genç gazetecileri arasında yer alıyor. Toracı tasarımını gerçekleştirdiği “Gelin Birlikte Oynayalım” isimli sosyal sorumluluk projesiyle başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlar dahil toplamda 42 siyasetçiyi bir araya getirmişti. Son olarak da 35 yıl ve üzeri kariyeri olan 35 tiyatro sanatçısının kendi anlatımlarıyla kariyer hikayelerini kitaplaştırmıştı.

Can Yazıcı, bilişim, moda ve spor alanlarındaki sekiz yıllık tecrübesi sonrasında Hollywoodlu aktör Don Wilson ve Dünya Kick Boks şampiyonu Remy Bonjasky gibi isimlere marka yönetim danışmanlığı yaptı.

Beste Eşerler, GQ Türkiye ve Image Halkla İlişkiler’deki tecrübelerinin üzerine CELSA-Sorbonne Üniversitesi’nde eğitim almaya devam ediyor.

Genç ekip kendini “Konsey” olarak isimlendiriyor; çünkü “yönetim görevi yüklenmiş kişilerden oluşmuş topluluk” anlamına gelen bu ismin yaptıkları işi en iyi şekilde ifade ettiğine inanıyorlar. Amblemlerindeki üç farklı üçgen ise yine kendilerini temsil ediyor. Stratejik İletişim Danışmanlığı, Medya İlişkileri Ve Yönetimi, Marka Yaratımı ve Yönetimi, İtibar Yönetimi, Kriz Yönetimi, Sponsorluk Yönetimi, Özel Etkinlik Planlaması, İşletmeler Arası İlişkiler, Kamu İlişkileri, Çevre İlişkileri, İç İlişkiler ve Kurumsal İletişim hizmetleri verecekler.

“Konsey”in isminin, hikayesinin ve renklerinin göründüğünün ötesinde bir derinliğe sahip olduğunun altını çizen “Konsey” ekibi, iletişim ve yönetim süreçlerinde müşterilerine yepyeni bir vizyon ve farkındalık katma konusunda fark yaratacaklarına dair iddialarını şu söylemle ifade ediyorlar: “Başınıza geleceklerin farkında mısınız?”

 

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nda atamalar gerçekleşti

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nın yönetim kuruluna iki yeni isim atandı...