Site icon Campaign Türkiye

Yeni Apple Watch Series 4 ile içinizdeki daha iyiyi bulun

Apple, yeni cihazı iPhone XS‘i duyurduğu büyük etkinliğin zirvesinde, Apple Watch Series 4 için de yeni reklam filmini yayınladı. Better You” başlıklı filmde daha titiz, daha sağlıklı ve tamamen daha iyi bir versiyonuyla karşı karşıya gelen bir adamı tasvir ediyor.

Young Fathers‘ın tekno şarkısı Toy‘un eşlik ettiği filmde, Apple Watch, kanepesinde pinekleyen bir adamı ayağa kalkmaya, yürüyüşe çıkmaya ve hatta koşuya çıkmaya teşvik ediyor.

İlk olarak kanepesinde pinekleyen bu adam yan koltukta Apple Watch takan kendisinin birebir aynısı bir adamı görür. Kendisinin bu iki versiyonu dışarıya bakıp kendilerinin bir başka versiyonunu yürüyüş yaparken görürler. Üçüncü olarak da, Apple’ın kablosuz kulaklıklarını takan ve hızlı bir yürüyüş antrenmanında kendilerinin bir başka versiyonunu görüyorlar. Birbirinin daha iyi versiyonların tümünün aynı karede olmasıyla reklam filmi sona ererken şu cümle okunuyor: “İçinizde daha iyi bir siz var.

Yeniden tasarlanan Apple Watch Series 4, en büyük Apple Watch ekranına, yeni bir elektrikli kalp sensörüne, yeni egzersiz programlarına, gelişmiş çalışma özelliklerine ve gelişmiş hücresel bağlantı özelliğine sahiptir.

Exit mobile version